Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Már kezdek begolyózni.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Eddig még nem volt barátnőm, legalábbis olyan, akivel ki is mondtuk volna, hogy járunk. 2 hétig voltam együtt egy lánnyal, de mikor szerelmet vallottam neki, lepattintott. Volt olyan is, akinek nagyon bejöttem, de nekem ő nem annyira. Igazából sosem volt egyezés. Pedig helyesnek mondanak, jó tanuló vagyok, megvan a felsőfokú angol nyelvvizsgám is, tehát butának sem vagyok mondható. Alapvetően mindenkivel kedves vagyok, és meg tudom nevettetni az embereket. Szeretek új társaságokba kerülni, nem okoz gondot az ismerkedés (régebben még problémás volt). Anyagilag sem állok rosszul, van egy kis lakásom, meg egy 2 éves kocsim. Ezekkel persze nem dicsekszem, nem vagyok felvágós. Ami nem megy, az a diszkóban való csajozás. Egyszerűen képtelen vagyok odamenni egy lányhoz. Próbálkoztam már vele, de sorra elküldtek, így azt vetettem fel magamban, hogy kell nekem ez? Nem akarok teljesen összetörni, inkább hagyom a fenébe. Sokan azt mondják, nagyon rágörcsölök erre a barátnő témára, ezért riadnak vissza a lányok, na de hogy ne legyek görcsös, mikor itt volt ez a 19 év, lassan megöregszem, és még mindig semmi. Ennek tekintetében ellazulni sem tudok, merev vagyok. A diszkós sikertelenségekből meg az következik, hogy utcán meg pláne nem merek lányokat leszólítani. Ilyen körülmények között kizárt, hogy barátnőt szerezzek, pedig már nagyon vágyom arra, hogy valakit szerethessek, és ő is viszont. A magány az egyik legszarabb dolog, ráadásul ha még kilátástalan is. Hogyan változtassak a felfogásomon?
2010. jún. 10. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az alapján, amit leírtál te vagy a tökéletes pasi, szóval valami probléma biztos van veled, ha a lányok nem közelednek feléd. Egyébként szerintem 19 évesen nem vagy semmiről sem lekésve, ilyenkor még alig veszik komolyan az embert, "tini"-nek tartanak és ez mindenki viselkedésére kihat. A diszkóban csajozásról pedig annyit, hogyha tényleg ilyen intelligens, kedves, vicces srác vagy, akkor a diszkócicák semmiképp sem neked valók és ezt talán ők is látják, ezért nem állnak le veled. Szerintem várj, ha görcsösen próbálkozol, akkor nem fog belőle jó kisülni, erőltetett lesz a kapcsolat, talán még az érzelmek is. A magány pedig tényleg elég sz*r, de ha belegondolsz, hogy 5-10 év múlva, már egy hosszú távú kapcsolatod lesz egy tényleg kedves lánnyal, aki csakis téged akar? Ez már nem is olyan rossz, igaz? =)

Remélem segítettem, 18/L.

2010. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mint ha én írtam volna ezt a kérdést, teljesen rám illenek ezek a tulajdonságok minden tekintetben. Nekem talán az lehet a legnagyobb bajom, hogy elég sovány vagyok és nem vagyok nagyon nyomulós, de én is kíváncsian várom a többiek véleményét.
2010. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddig a válaszokat.

Ez már nekem is megfordult a fejemben, hogy ezek a tulajdonságok később (5-10 év múlva) lesznek előnyösek. Csak ugye addig mit csinálok, meg fogok őrülni.

Egyébként én is sovány vagyok, de nem vészesen, most elkezdtem edzeni, meg eszem is rendesen, hogy jobban nézzek ki.

2010. jún. 10. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jársz valamire (zene, művészeti szakkör stb.) ott is ismerkedhetsz. Bizton állíthatom, hogy az ilyen lányok jófejek :)
2010. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Perpill nem járok sehová, mert tanulok a szóbelimre, ami másfél hét múlva itt van. Viszont szeptembertől fősulira megyek, ott szerintem lesz lehetőségem ismerkedni.
2010. jún. 10. 23:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom,te nem csak "egy csajt"akarsz,hanem egy normális barátnőt.Ne a diszkóba csajozz,mert ott a csajok min.90%-a qurva,már bocsánat.
2010. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úristen! Hova sietsz 19 évesen ennyire?

Én 26L vagyok, nincs párom, mégsem vagyok ennyire kiakadva...

2010. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!