Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha azt sejtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha azt sejtem, ismerkedik?

Figyelt kérdés

Párommal társkeresőn ismerkedtünk meg egy évvel ezelőtt. Pár hete pont együtt voltunk, mikor írt neki messengeren egy másik nő és mikor felugrott az üzenet, a párom zavarba jött. Másnap rákerestem a nőre és ugyanazzal a fényképpel fent van azon a társkeresőn, ahol megismerkedtünk.

Nem hagy nyugodni a dolog. Tudom, ha felhoznám ezt neki, azt mondaná, hogy számon kérem őt. A telefonjába nem akarok belenézni, mert azt nagyon aljas dolognak tartom.



2018. márc. 29. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jàrtam màr úgy,hogy pont magasról tett a kedves pàrom és a csajok is, hogy én vagyok, pedig büszkén mutogatott a facen. Erre ne alapozza... Én is meg kérném, hogy mutassa meg. A reakcióból annyira le tud jönni minden...
2018. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Konfrontálj a pasiddal. Ha azzal jön, hogy nem bízol benne, akkor előjöhetsz azzal, hogy nagyon gyanúsan viselkedik, akár az általad előkeresett bizonyítékot is előhozhatod. Ne hagyd magad megcsalni, ha ennyire hülyének hisz, akkor nem érdemel meg téged.


Tisztázzátok a helyzetet egyenesen.

2018. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!