Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nem furcsa, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem furcsa, hogy még egyszer sem hozta fel a szex témát?

Figyelt kérdés
Két hónapja ismerkedünk inteneten. Jövő héten találkozunk. De ezt én mondtam neki.
2018. márc. 31. 18:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#9. Normális ember nem beszél szexről idegenekkel. Melyik Holdon?? Miért, ne beszélhetne? Itt a gyakorin is van, h leírják a szexuális életüket kérdésként, mert segítséget várnak. Ill. két ellentétes nemű ember miért ne flörtölhetne, kérdezhetne a másiktól vmi szexel kapcsolatos dolgot?


Ez a megdugatjuk magunkat, meg övön aluli volt...


Az utolsó két mondatod már értelmes volt, nem személyeskedés, vhogy én is ezt érzem.

2018. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#9,11 Igen az a két mondat.

Azt úgy értitek hogy attól hogy elhívtam és igent mondott nem biztos hogy akar valamit?

2018. márc. 31. 19:26
 13/25 anonim ***** válasza:
Hamu alatt lappang a....
2018. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Sztem, igen. Nem sok internetes ismerkedésem volt, de abban párban mindegyik férfi erőltette a találkozást kb. egy-két hét után. Ill. azt is jól érzed, h kicsit fura, h semmilyen szexuális célzást nem ejtett. Bár, én elég komoly típus vagyok, és ezt érzik is a férfiak, mégis vmi kis puhatolózás mindig volt. Egy kis kíváncsiság, egy kis flört ill. sokszor szinte elszólták-kibukott belőlük, h de jó lenne ez meg az... lightosan, de jelezték.

Szóval... fura egy kicsit ez a pasi.

2018. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

És akkor mi értelme találkozni?


#9 Sajnállak hogy eddig csak ilyen lányokba botlottál, de ha így állsz mindhez, megérdemled a sorsod.

2018. márc. 31. 19:37
 16/25 anonim ***** válasza:

A mai világban már, igen, furcsának tűnik, de nem feltétlenül elgondolkodtató.

Én sem szoktam, ha nem forgassa ki a szó, pedig nem alacsony a szexkultúrám, stb.,...

42F.

2018. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hasonló a sztorim, egy hónapig ismerkedtünk a neten, igaz nem volt tul gyakori az uzenetvaltas, általában egy nap egy üzenet. A találkozót is en hoztam fel, hogy azert legyen mar valami mert nekem ez nagyon lassú volt. Találkoztunk, nagyon jo volt majdnem egy fel napos volt a randi. Aztán azóta megint ugyanott vagyunk, beszelunk de ritkán, újabb találkozót nem hoz fel, en meg nem tudjam felhozzam e megint... fene érti ezt.

A kérdésedre reagálva egyébként szerintem az nem baj, ha nem hozta fel a témát, ismerkedesi fázisban en sem szoktam. Csak nálad is ez a gyanús, hogy ennyi ideje mar beszélgettek es meg csak most kerül sor a találkozóra.

20/L

2018. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Normalis FERFI nem beszel szexrol latatlanban.

En tuti kiakadnek, ha talalkozas nelkul ilyen temat felhoznak.



Es ha ket honapja?

Az a sztenderd, hogy ket het utan pina es phasz kepet kuldunk?


En pont az ilyennek orulnek, es szerencsere sok ilyen fiu van.


Te meg talald meg az elso randin szetdugnak pasikat.

2018. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"#9,11 Igen az a két mondat.

Azt úgy értitek hogy attól hogy elhívtam és igent mondott nem biztos hogy akar valamit?"


Igen. Csak nem mer nemet mondani.

Tanuld meg kislany, ha egy ferfi akar, azt tudni fogod. Nem te fogod elhivni.


Feltehetoen o semmit nem akar toled.

Mert szep vagy? En is, mas is, sokan.

2018. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
#17 Ne keresd, felejtős.
2018. márc. 31. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!