Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18éves lánynak egy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18éves lánynak egy egy eves babaval milyen eselye van partalalasra?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 23:12
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
67%

9 es válaszoló tekintetse a gyerekét egy hibának ?

Az mennyire lenne fair a gyerekkel szemben , miutan ott volt a lehetöseg az abortuszra , söt vedekezesre de a lany megszulte mert akarta es most meg tévedésként kezeli majd ? Szep sors var a gyerekre , ha szules utan az anya prioritasa h hogyan tud gyorsan pasit kapni

2018. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
85%
Szinte nulla esély. Veled egykorúval főleg. Maximum a 30-35ös korosztályt keresd.
2018. ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim válasza:
91%

En egy hatarozott nemet mondanek amint megtudom, barmilyen aranyos, csinos, istenno vagy akkor is.

Nem bantas, teny.

Nem fogom mas gyereket nevelni, eltartani (szivesen fogadnek orokbe, de ez nem ugyan az)

22F.

2018. ápr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
91%
Egy 18 éves, érettségiző, pályakezdő gyerek, mert valljuk meg a nagy többség még inkább gyerek ebben a korban és ezt mondom 21 évesen, nem is nagyon képes és nem is nagyon akar eltartani egy nőt, pláne még egy gyereket is, arról meg már ne is beszéljünk hogy nem is a saját gyereke. Nem tudom a történeted, nem is ismerlek, ítélkezni sem szeretnék mint itt sokan, de ilyen kilátásokkal nehéz egy normális, érett, korod béli srácot össze szedni. Ha magamból indulok ki én is fiatal, pálya kezdő vagyok, szerencsére megtehetném hogy eltartsak egy gyereket, de még nem teljesen érzem magam késznek egy ilyen feladatra, pedig nem vagyok egy teljesen idióta suttyó, de ehhez szerintem fel kell nőni és most nem feltétlenül a korra gondolok itt. Nehéz dolog ez így, de én szurkolok! :)
2018. ápr. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább azt mondanám, hogy sokkal nagyobb esélyed lesz az "átlagos" férfiak között.

Szóval nem egyetemisták, hanem szakmunkások.

Akik már dolgoznak, hamarabb megízlelték az életet, ebből adódóan tudnak segíteni a gyermek felnevelésében és az sem utolsó, hogy nekik is lett egy párjuk.


Bár nem hiszem, hogy egy 18 éves lány, akinek besikerült a baba annyira karrierista/nagyravágyó lenne, hogy csak a piramis csúcsa érdekelné. :)

2018. ápr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim válasza:
15%
A 18 éves csíra gyerekek közt semmi, felette talán, de normálisa pasit kell találni, aki elfogad így is. Azért nem árt, ha jól is nézel ki mellé, egy gyerek sokat szemében hátrány.
2018. ápr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
19%
Az a fontos, hogy megtartottad a csemetét, még ha nem sikerülne is párt találnod magadnak soha, van egy babád, gyereked! De ne add fel, idősebb férfiak között simán találsz majd magadnak valót!
2018. ápr. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
96%
Persze, pont ma volt itt egy kérdés, suliban szült, apa sehol, lett új pasi, annak is szült, most a két gyerek mellett huszonévesen már megint van új palija...
2018. ápr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
31%

De egy normális pasi nem fogja egy másik faszi gyerekét eltartani, sírását hallgatni, úgy hogy az "anyuka" éppen nagykorú lett.


De, pont egy normális fogja megtenni. Ne magadhoz hasonlóra gondolj, ha a normalitás a kérdés.

2018. ápr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
86%
Van esélyed csak inkább a azoknál a férfiaknál akiket más jó nők többször visszautasítottak,lehet kicsit túlsúlyos férfi, nem az tipikus jópasi stílus de attól még egy nagyon jó ember lehet és szerethet téged és a gyerekedet is és minél idősebb annál nagyobb az esélyed nála.
2018. ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!