Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18éves lánynak egy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18éves lánynak egy egy eves babaval milyen eselye van partalalasra?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 23:12
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
82%
18 evesen egy 1 eves babaval inkabb a gyerekevel torodjon, es a f_szikra terjen vissza egy laza 10 ev mulva.
2018. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim válasza:
17%
Szia, szerintem van esélyed. Meg lehet találni azt a férfit aki család-centrikus és szeretni fog titeket :)
2018. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
17%

Miért lennél esélytelen?

Szerintem szintén kisgyerekes férfiaknál minden esélyed megvan. Egy elvált, gyerekes, 25-30 éves pasas lazán szóba áll veled.

2018. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
19évesen fogok szülni csak érdeklődtem,hogy mi a véleményetek..Nem vagyok roma válaszolva
2018. máj. 27. 17:37
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

kicsit halmozod az "élvezeteket", kérdező. pár hónapja gyereket csináltál egy pasival, aki már fel is szívódott, és máris a következőn jár az eszed?


a terhességed vége felé már eszednek-kedvednek a babán és a megélhetéseden!) kéne járnia, nem a következő "apukán".


szörnyen éretlen vagy, szegény, szegény baba.

2018. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kapcsolja mindenki azzal hogy én már pasit akarok.Tegyük tisztába a dolgokat.Nekem nagyon nem kell pasi csak kivancsi voltam,hogy mi a velemenyetek,mik a reakciok.Eselytelen hogy most egy kapcsolatba kezdjek.
2018. máj. 28. 00:42
 47/54 A kérdező kommentje:
És kedves utolso,nem hevertem meg ki az apjat se nemhogy mas utan nezzek. Azt kellett volna irjam hogy egy fiatal lanynak egy kisgyerekkel.Nekem az a legfontosabb,hogy ot tudjam varni a leheto legnyugodtabb korulmenyek kozt.
2018. máj. 28. 00:43
 48/54 anonim ***** válasza:
47%
De ha 19 évesen fogsz szülni, akkor milyen 18 éves milyen 1 éves gyerekkel?
2018. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
0%

Mikorra várható a kicsi?


Amúgy előre is sok egészséget a picurhoz!


Háááát... Olyan pasiknál semmiféleképp se próbálkozz,aki karrierre törekszik,mert az egyetemi évei alatt nagyon nem fog beleférni,25 éves korig biztos nem.


Esetleg egy frissen diplomázott BME-snél lehet esélyed,akinek abszolút semmi kommunikációs készsége sincs és örül,ha egy nő érdek nélkül szóba áll vele.Az szerintem még gyerekkel is el tudna fogadni,mert javarészük már egyetemi évek alatt megépítik a karrierjüket,már akkor,amikor diákmelóként programoznak.Viszont 25 éves friss diplomást közülük nemigen fogsz találni,mert elég húzós,elvetemült szakok vannak,úgy,hogy inkább olyan 30 év körülre számold,vagy 1-2vel utána.

2018. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
61%
Jezus jol elbaltaztad az eleted! En nrm nevelnem mas fattyat!!!!
2018. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!