Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18éves lánynak egy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18éves lánynak egy egy eves babaval milyen eselye van partalalasra?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 23:12
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Én egyre inkább úgy érzem, hogy egyedül fogok maradni, de még így is esélytelen lenne, hogy elfogadjak valakit, akinek már gyereke van. Ha pedig tudom, hogy 18 évesen már gyereke volt, akkor végképp nem.


27F

2018. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 Leninszobor válasza:
Szerintem nem esélytelen. Valószínű, hogy nem a saját korosztályából, hiszen mi pasik 18 évesen is gyerekek vagyunk, sőt talán még tovább is. Inkább a kezdet a nehéz, mert azt az egy éves gyereket nem lehet magára hagyni, állandóan nem lehet felügyeletre bízni, egy kapcsolatot pedig nem árt építeni, randizni, szórakozni, kirándulni, élményeket gyűjteni, amikre jó visszagondolni, amikor már közös gyerek van és arra megy el a pénz és az idő nagy része. De nem lehetetlen, biztos sokan vannak, akik elfogadják a helyzetet és együtt tudnak élni vele és Veled, csak meg kell találni.
2018. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
53%
"Én egyre inkább úgy érzem, hogy egyedül fogok maradni" => Valami azt súgja, hogy jók a megérzéseid...
2018. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
25%

"és ha nem gyökér hanem inteligens a férfi akkor szeretni fogja a kicsit is"


Mi köze az intelligenciának ahhoz, hogy valaki szereti-e a gyerekeket?

2018. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!