Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy olyan sráccal aki nem nagyon ad az öltözködésre, mert nem érdekli, egyszerű munkája van havi 120 ezer, nincs autója és a szüleivel él?

Figyelt kérdés
és mellesleg nem volt még barátnője, és 27 éves, ilyeneknek van esélye hogy legyen barátnőjük?
2018. ápr. 2. 00:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem leginkább az onsajnalat zavar es hogy másokat okol a saját szerencsétlenségei miatt.

Van egy életkor, ami után mar mi vagyunk a felelősek magunkért. Próbálj meg kiemelkedni a langyos fosbol. Hidd el, utána tele leszel önbizalommal

2018. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, akire teljesen illik a leírásod, azt kivéve, hogy te állításod szerint jól nézel ki, na ő nem. Eddig egy barátnője volt, de szegény mellé fogott vele. Nem akarlak elkeseríteni, de neki abszolút nincs esélye a csajoknál, hiába vicces, hiába értelmes, hiába tud önzetlen lenni. Valahogy nem lehet rá férfiként tekinteni.

Ha te jól nézel ki, akkor van esélyed. Fejlesztened kell az önképedet, önbizalmat építeni, kizárni amit a szüleidtől kaptál. Az öltözködésre ha csak annyit figyelsz, hogy tiszta, méretre megfelelő, egyszerű darabokat hordasz az bőven elég lehet.

A többi, hogy ennyit keresel, nincs autó, nincs lakás nem kizáró ok, csak ne legyen az, hogy te megelégszel ezzel. Nem baj, ha közösen lesz autó meg ház, de törekedj rá, hogy egyszer legyen.

2018. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha a szüleiddel élsz az részben jó pont, én hiába keresem több mint a dupláját mint te nekem 100 000 megy el albérletre. Mégis simán jut pénz szép ruhákra, jó öltözködésre. Ugyan nem a csúcs márkákat veszem, és szezon végi kiárusításkor rohamozom meg a boltokat, na és. Ugyan azt a jó cuccot veszem meg 3000 ért mint ami 2-3 hónapja 8-10 000 volt a boltban. Én is egy nyomi voltam. Kövér voltam így hát rondának is láttam magam, teljesen igénytelen voltam elhanyagoltam magam, reggel ahogy felkeltem felvettem az első kezembe akadó kinyúlt ruhát és mentem is munkába, tükörbe nem néztem milyen hajam van stb, totál nem érdekelt.


Aztán egyszer megtörtént a csoda, egy olyan lánynak tetszettem akiről mindig álmodtam, mondom ez álom, ez létezhet? Azonnal 360 fokot fordult az életem, fél év leforgása alatt 30 kilót fogytam, a teljes ruhatáram lecseréltem, akkora önbizalom bombát dobott rám az, hogy lefogytam és látom a tükörben, hogy ember de jól nézel ki, hogy tolt engem megállíthatatlanul előre és törekszem és teszek érte hogy még jobb legyek, foglalkozom a külsőmmel, és igényes vagyok. Gyakorlatilag fél évvel ezelőtti ember már nem létezik és rám se ismernek azok akik azóta nem láttak.

2018. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!