Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Még soha senki nem keltett bennem érzelmeket ezelőtt és senkim se volt még. Megismertem egy férfit és egyszer taktikáztam. Bevallottam neki és azt mondta, hogy akkor ő így nem akar megsmerni. Fél éve történt és én azóta "elvesztem". Hasznavehetetlennek érzem magam, semmi életkedv.

Nagyon szomorú vagyok.

22/L


2018. ápr. 8. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szomorkodhatsz, mert már tavasz van... van, aki már lehet betöltötte a helyed. De ha meguntad a szomorkodást, tanultál a hibádból, már ha a taktikázás az hibának számít-e, akkor lépj tovább, hallgasd a madarak boldog csicsergését, nyalj egy fagyit, vagy igyál egy jó teát, vagy akármi és szépen lépj tovább.
2018. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Kérsz egy kortyot?


Ne csuggedj, gondolj csak bele, hogy ha nem jott ossze vele, annak oka volt, szoval ha te oszinten elmondtad neki azt, hogy mit mozgatott meg benned, ez az elso lepes ahhoz, hogy hu legyel onmagadhoz, felvallald es kimondod a benned zajlo erzelmeket. Ez dicseretes. Foleg ugy, hogy betudtad kategorizalni magat az erzest, szoba onteni es elmondani, ez jo. Nagyon jo.

Es kepzeld el azt, hogy van aki ezt majd vizonozni is foglya, mert biztos lesz olyan aki fogadja ezt es ertekelni foglya. Tehat nem fogadta a te jeleidet. Lepj tul rajta valahogy, az ilyenre kar pazarolni a gondolatra szant kaloriat, orulj neki, hogy nem hasznalt ki. (Ha nem hasznalt ki). Es keress olyat akivel egy ritmusra ver a szived. (Ahhww de kiraly vagyok :P)

2018. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Foglya ly? Huhuuuuu. 😆 Kérdező így jártál meg kell becsülni máskor az embert.
2018. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem erdekel, hogy fn birtokos vagy ige targyas...jo-jo kesz ennyi. :D
2018. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!