Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiosztottam, mert hazudott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiosztottam, mert hazudott, és megsértődött. Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Beleszaladtam egy nőcsábász pasiba. Két szuper randink volt, ahol egy szóval nem említette, hogy nős, gyerekes.

Nem zavarta, hogy nekem van két gyerekem, egy amúgy tényleg normális pasi képe jött le.

Ja, a harmadik randira a karikagyűrűben jelent meg, és amikor megkérdeztem, hogy az mi, rettentő zavarba jött, vallott. De a fejemhez vágta, hogy miattam jutott el idáig, és én csábítottam el. De basszus, netes társkeresőn, idegen emberként mivel? Azzal a pár levéllel, és két beszélgetős randival?

Ha tudom, hogy kalandorok, nem írok rá, szinglinek tűnt.


Akkorát csalódtam, nem csak benne, úgy összességében az egész parkeresesben.


2018. ápr. 8. 17:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na te emberek tudója, maga bevallotta, hogy a FB profilja, amit láttam, az az egyedülálló énjéé. Egy olyan pasié, aki ismerkedik, azokat a fotókat, amin nincs rajta a család teszi fel. Na ebből neked hogyan jut eszedbe, hogy nős? Vagy az összes Kovács Pistikét végig kéne nézni, hogy van e vaj a füle mögött? Az, hogy mennyire hosszútávú kapcsolatot akar, azt az ismerkedés alatt tudtam volna meg, személyesen... Két személyes találkozó és köztes chat alatt nem hozok döntést, ennyi max a fizikai vonzalomra elég, a tetszik nem tetszikre...
2018. ápr. 8. 20:45
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges túlságosan belegörcsölnöd ebbe a fiaskóba. Nem tehetsz róla és legalább jó hamar kiderült, nézd ezt az oldalát a dolognak. Tetszett, oké, nincs ezzel gond, most kicsit szedd össze magad, és ne add fel.
2018. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

#11: Szóval, még egy kamu fb profilt sem ismersz fel és továbbra sem vagy hajlandó még csak minimális önkritikát sem gyakorolni.

Nincs ezzel semmi gond. Keseregj tovább, hibáztass másokat, mondogasd, hogy csalódtál a párkeresésben. Nem ártasz fele senkinek, csak magadnak.

2018. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól van persze...Ha meg az ember óvatosabb, próbál körültekintőbb lenni, nem engedi túl közel magához a másikat, nem előlegezi meg rögtön a bizalmat stb., akkor meg a baj és akkor “jégkirálynő” meg “kéreti magát, meg “fap.na”, meg “játsza az önelégült hercegnőt”, ha bármi szémélyesebb dologra rá mer kérdezni, akkor meg rögtön “golddigger”, meg “érdekember” stb... Mi lenne, ha mondjuk az emberek inkább elfelejtenék a hülye játszmázásokat, átveréseket, hazugságokat, mások kihasználását? Jó, hogy nem már rögtön a titkosszolgálattal kell lenyomoztatni a másikat...Nevetséges. Még a kérdező a hibás, mikor a másik egy gerinctelen görény? Ugyan már.


Szerintem semmi rosszat nem tettél, abszolút nem a te hibád. Egy normális ember szerintem nem rögtön előítéletekkel és rosszindulattal közeledik egy másik ember felé. Elég szomorúnak tartom, ha valaki szerint ez a helyes... Honnan a francból tudhatnád egy idegen emberről, hogy mik a szándékai, hogyan gondolkozik stb? Ez mind az ismerkedés során derül ki, ehhez idő kell, mert senki nem fogja nagy hangon hirdetni, hogy “én amúgy csalom a feleségem”. Szóval szerintem a részedről nincs miről beszélni, abszolút nem vagy hibás. A férfi a hibás. Megértem, hogy mérges vagy, de próbáld meg elfelejteni. Azt is megértem, hogy egy ilyen eset után kiábrándulsz ebből az egész párkeresésből, de ezt azért próbáld meg lerendezni magadban, mert nem mindenki ilyen és hidd el, hogy még vannak normális férfiak is! (Mondom ezt nőként, szóval nem hazabeszélek)

2018. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!