Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan cselekednétek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan cselekednétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy 20 éves lány( jelen esetben én), aki megismerkedik egy 30 éves férfival. Az elején kialakult egy baráti viszony, viszont a férfi egyre többet keresett, illetve minden szabadidejét velem töltötte el.

Nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában, sokat nevettünk, illetve lelki dolgokról is szó esik, megnyíltunk egymásnak. Érett lánynak gondol, ezt sokszor hangoztatta, és mindketten elkezdtünk egymás iránt érezni, viszont én felhoztam a korkülönbség témát, ami végén oda jutottunk, hogy hiába a sok jó vélemény, bizonyos dolgokban kiütközne, pl, ő már élt barátnővel, én még sosem laktam mással, stbstb. Szóval abban maradtunk hogy maradunk barátnak, de mindezt úgy hogy egyikünksem hisz nagyon a férfi és nő barátságba, főleg nem vonzalommal..

Megkérdeztem hogy gondolta ezt, mondta hogy minden maradna így, találkozgatnánk, mindennap beszélünk, csak neki az esze miatt maradna ez csak barátság. Viszont miután ezt megbeszéltük, elkezdett velem flörtölni, illetve kicsúszott a száján hogy megakart csókolni a találkozón. (Az kivan zárva hogy csak megdugni akarna, erre nem engem használna hanem egy ilyen beálítottságú nőt)

Két kérdésem lenne:

1, Fiúk titeket ha ilyen jó véleménnyel vagytok egy lányról, gátolna a kora?

2, illetve mennyire tartható fent ez a barátság, van esély hogy megváltozik a véleménye? Annyira nem ismer jól, 4x találkoztunk.


2018. ápr. 11. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

"Az kivan zárva hogy csak megdugni akarna, erre nem engem használna"

"Annyira nem ismer jól, 4x találkoztunk."


Annyira érett vagy, hogy nem látod a fától az erdőt.

2018. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem minden férfi p.nat lát meg kizárólag egy nőben:)
2018. ápr. 11. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De te ezzel az emberrel 4x találkoztál, aztán elég volt párszor hangoztatnia, hogy érettnek gondol. Jézusom, ezt is kiknek szokták mondani? A gyerekeknek. Ennyi elég is volt neki. Barátság... Aha, annak is sok köze van ehhez.
2018. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22/32 parositasban vagyunk egyutt 3 eve. Egyszer nem hallottam ilyen bena dumakat, hogy itt-ott kiutkozne a korkulonbseg, es ezert meg azert nem. De mi tenyleg egyutt akarunk lenni, ez a csavo meg max. levarrt volna parszor, de valoszinuleg szimplan nem akarta megbantani egy felgyereklany lelket.
2018. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hányszor találkoznak ha neten vagy telón sokat beszélgetnek. A vonzódás így is kialakulhat. Nekem is volt már így. Ez a kor duma nem mindenkinél van így. Van akiknél kiüt hogy ez baj van akiknél nem. Nem gondoltatok barátság extrákkal dologra?
2018. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!