Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez erőszak volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez erőszak volt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és van egy fiú, akivel másfél hónapja kezdtem el beszélgetni. Facebookon kb. napi szinten tartottuk a kapcsolatot. Néhányszor elmentünk sétálni is, de mivel nemrég ért véget a kapcsolatom, még nem akartam komolyra fűzni a dolgot vele. Aztán egyszer úgy alakult hogy egy séta után nálam kötöttünk ki. Csókolóztunk, simogattuk egymást, és jól is esett, de! Mikor már ott kezdett tapizni, mondtam neki hogy ezt még korainak tartom. Nem állt le, és megmondom őszintén hogy jól is esett (az előző barátommal rég voltam együtt), és figyelmes is volt. Az orálban benne voltam, de utána mondtam, hogy ennél tovább ne menjünk, de mondta hogy nyugi, és már bennem is volt. Az elején rossz volt, mert úgy éreztem, hogy nem vette figyelembe, amit mondtam, és nem hitte el hogy nem akarok lefeküdni vele... nem testileg, hanem lelkileg fájt. Össze vagyok zavarodva. Nyilván nem nevezhető teljesen, egyértelmüen erőszaknak, de azóta furán érzem magam, ha ír, keres. Mit tegyek?
2018. ápr. 14. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Ez olyan messze van az eroszaktol mint Felcsut Valgyivosztoktol.

Igazabol ez egy egyszeru szex volt.

Te reagalod tul, hogy “eroszak”.

2018. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
Vl*
2018. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%

Itt gyakorin természetesen erőszak. Amúgy nem.

Ha nem akartad volna akkor nem tudott volna beléd kerülni. Az erőszakos nemi közösülésben benne van, hogy "erőszakos". Történt erőszakosság? Nem. Én inkább határozatlansági, teszetosza szexuális tevékenységnek mondanám.

2018. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt erőszak. Hisz engedted neki, mindenhez 2 ember kell! De gondolhattad volna, hogy ez lesz belőle, ha egyből felhívid magadhoz. Én első találkozón oláne ha nem akarok kapcsolatot, nem hoznék magamhoz senkit. Se csók, se semmi.
2018. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Az erőszak kérdését nagyon kényesen tekintik jogilag, nagyon ritka az amikor ténylegesen kimondják, hogy erőszak volt. Ez nem volt az. Nem volt fair dolog és parasztság volt a részéről, de te is lehettél volna határozottabb.
2018. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Már semmit. Legközelebb nem hívsz fel random idegeneket és nem szopod le őket, ha nem akarsz szexelni. Kb. örülhetsz, hogy ennyivel megúsztad, de úgyis kamuzol. :)
2018. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha őszintén belegondolsz, tudod te is, hogy ez nem erőszak volt. Csak te határozatlan voltál, ő meg határozott:)
2018. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt erőszak. Bűntudatod van, mert nem úgy viselkedtél, ahogyan elvárod magadtól és most bűnbakot keresel. Nem bírod azt mondani, hogy teljesen határozatlan vagy, ezért egy nyomulós srácból próbálsz meg ragadozót fabrikálni.

Illetlen volt a srác? Igen. Bűnöző-e? Nem. Élvezted? Igen. A nemed inkább volt szégyellősködés, kéretés, viaskodás saját magaddal, mint tényszerű közlés? Igen.

Mind megbánunk dolgokat, nem olyan nagy ügy ez. Kb. hatszor leírtad, hogy igazából jó volt, ne nehezítsd meg a saját dolgodat.

2018. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Hàát ha nem is mondanám klasszikus értelemben vett erőszaknak, én semmiképpen nem folytatnám olyannal, aki így viselkedik velem.
2018. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"de mondta hogy nyugi, és már bennem is volt"


Kicsit le lehettél lassulva akkor...

2018. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!