Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy családos férfival való kapcsolatba ha szerelem lenne első látásra?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mit tegyek. Ő minden amire vágyom. Egy gyerekük van.

De egyébként mindegy hogy mit teszek ígyis úgyis szenvedni fogok.


2018. ápr. 15. 16:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A kérdésből nem derül ki, hogy kikezdett-e vele...
2018. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem történt még meg annál jobb! Legalább megőrizheti a becsületét. Mondjuk ábrándozni, konkrét lépéseket tervezgetni, előre felmentést gyártani se éppen szép dolog, de tudom, hogy a legtöbb ember a gondolataira aztán tényleg nem ügyel, pedig ha megzaboláznák őket kevesebb kínjuk lenne.
2018. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz azzal az erkölcsi magaslattal, onnan lehet ám nagy a pofára esés!
2018. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Te talán már leestél onnan? Onnan van a bölcsességed?
2018. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
5%
Nem, de ennek ellenére csak röhögni tudok azokon, akik ennyire magabiztosan ítélkeznek mások felett. Csak a nagyon szar embereknek van szükségük önigazolásként arra, hogy valakit még maguknál is szarabbnak tarthassanak.
2018. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Te nem figyelsz. Nem csak meddő erkölcsi vitát folytattam, hanem megindokoltam, hogy MEGÉRI tisztességesen viselkedni, mert kevesebb fájdalommal jár, mint vágyakozással és reménykedéssel eltölteni hat napot, hogy aztán a hetedik napon pár órát együtt tölts valakivel, aki minden létező embernek letagad téged. Sokkal jobb a hivatalos pároddal elmenni nyaralni vagy családi eseményre, mint mindenkinek azt hazudni, hogy nincs senkid. Sokkal jobb felszabadultnak és őszintének lenni, mint titkolózni. Sokkal jobb akkor ráírni a párodra, amikor csak akarsz, sokkal jobb rövid időn belül összeköltözni vele és egymás támaszának lenni, mint egyedül vagy 30 évesen is a szüleiddel karácsonyozni. Nem sorolom tovább.


És valóban úgy gondolom, hogy a puszta praktikumon felül érdemes odafigyelni erkölcsi szempontokra is. Emiatt most kirekesztő szemétláda vagyok? Komolyan nekem kell mentegetőznöm?

2018. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!