Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy családos férfival való kapcsolatba ha szerelem lenne első látásra?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mit tegyek. Ő minden amire vágyom. Egy gyerekük van.

De egyébként mindegy hogy mit teszek ígyis úgyis szenvedni fogok.


2018. ápr. 15. 16:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

“Ti belemennétek egy családos férfival való kapcsolatba ha szerelem lenne első látásra?”


Tipikus...

2018. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ez olyan hülyeség hogy én tenném tönkre a családot az nagy család aki megcsalja az asszonyát.
2018. ápr. 15. 18:33
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Idővel megbánnád úgyis, ha most szerelemből így döntenél. Minden szerelem elmúlik egyszer. Átlagban kb. 0,5-3 évig szokott tartani. Gondolom fiatal vagy még és nem mellette akarsz megállapodni úgysem. Illetve abba sem árt belegondolni, hogyha ez a férfi nem hű a feleségéhez, családjához, akkor még ha el is hagyná a családját érted, akkor bizonyos idő múltán hozzád miért lenne az?

Egyébként pedig nem helyes sem erkölcsileg, sem önmagaddal, sem ezzel a férfival és a családjával szemben.

Magad mondod, hogy így is, meg úgy is szenvedés lesz. Neked kell átgondolnod, ezt az egészet. Bár ha szerelmes vagy, akkor nehéz lesz tisztán átlátni az egészet.

2018. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem első látásra... maximum a Te részedről, ő meg lehet minden huszonéves csajt megdugna akinek testét nem formálta át a terhesség és az élet. De ha még igazából is szeret téged, akkor is titkol és csak órákra a tiéd a családjának meg hazudik. Kinek kell egy ilyen ember?
2018. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ember az ilyen? Te magad mondtad most. Milyen apa, férj, társ az olyan, aki képes lenne megcsalni a feleségét, miközben az otthon várja haza a gyerekével? Nem forog tőle a gyomrod? Szerelem? Mi? Ez? Egy ilyen embert szeretsz? Szánalmas, nem férfi, ha erre képes!
2018. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

a legjobb szándékkal mondom, hogy gondolj bele, akkor is ugyanilyen izgalmas lenne-e neked, ha nem lenne senkije.


N

2018. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Mint családos férfi: lett volna lehetőségem, de nem mentem bele egy ilyenbe, pedig nagyon akartam. De nem vagyok teljesen biztos benne, hogy jól döntöttem... majd idővel talán kiderül, még nagyon friss a dolog, és bár megpróbáltam, nem tudtam még teljesen lezárni magamban.


De az szinte biztos, hogy te egy ilyen kapcsolatból jól nem jöhetsz ki. Még ha jó is lesz a vele töltött idő, keserűség és fájdalom fog maradni utána, amikor neki mennie kell vissza a családjához, téged pedig titkolnia kell mindenki előtt.

2018. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem szeretek második lenni és hazudozni a környezetemnek, hogy van is pasim meg nincs is. Ezen kívül egy kisajátítós majom vagyok, aki nem tűr meg más nőt a párja, izé, a te esetedben a hímje körül. Nem szeretem a félmegoldásokat, vagy legyen egészen az enyém vagy legyen másé. Nincs idegrendszerem a lopott órákhoz és a titkolózáshoz.


Ilyennel hogy erkölcs, meg neked hogy esne nem jövök, mert a magadfajtákat ez nem izgatja, próbáltam racionális érveket felsorakoztatni.

2018. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó: honnan tudod, hogy a kérdező milyen "fajta"? Csak feltett egy kérdést. Ebből te meg tudod ítélni?
2018. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Igen, a víz vizes, a rózsa vörös, aki nős férfivel kezd az meg "fajta". Mi lenne ha nem kezdenénk el ezt az álértelmiségi relativizálást? Ha felmentjük az embereket a rosszaságaik alól attól nem lesznek boldogabbak.
2018. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!