Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted van értelme egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted van értelme egész életedben egyedül élni?

Figyelt kérdés

Nem magányosan, hanem egyedül.


Ha igen/nem, miért?



2018. ápr. 16. 12:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van, jó a szüleimtől teljesen külön, és egy rossz kapcsolatnál mindenképpen jobb. Nem fogok egyedül élni, ha lesz megfelelő partner, de addig kiélvezem ennek az előnyeit, és legalább senki nem nyaggat, hogy rámoljak el, ha épp kimerülten esek haza, és semmi kedvem még rendezkedni is.
2018. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Van aki szerint igen, míg más szerint nem.

A saját véleményem: nincs értelme. Egyedül nincs akivel megoszthatnánk az örömünket aki biztatna, akit mi is segíthetnénk.

Nincs akihez szólhatnánk, akivel boldog percekben osztozhatnánk.

2018. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

1, Van. Azt, és akkor csinálom azt, amit én, akarok, amikor akarom. Nem kell másért közvetlenül felelősséggel lennem, csak magamért. Ha hibázom, csak magamnak köszönhetem. Nagam választom meg, kivel, hogyan, mikor mit, hogyan teszek, stb.

2, Azonban meg kell különböztetni azt, hogy én valóban így akarok-e élni, vagy a sors dobta ezt...

2018. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem tud alkalmaszkodni mint TE, annak igen ajánlatos hogy egyedül maradjon egesz eleteben, mert bánt másokat...:(

Én nagyon tudok alkalmaszkodni , bár én is egyedül vagyok, szerintem szerencse és partner kérdése az egesz...:)

F

2018. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!