Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha én tartom el a pasimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha én tartom el a pasimat?

Figyelt kérdés

Dolgozunk mind ketten, de ő nagyon keveset keres 110e ft. Kifizeti az alberletet, ami 60 e ft. Fogalmam sincs h a többi pénzt hova teszi, de kaját nem vesz. Én fizetem a telefonszámláját a jogsiját, kaját én veszek. Az energiatalra mindennap kiveszi a pénzt a pénztárcámból. A lányomra és magamra semmi sem marad. Még a fogamzásgátlóra is azt mondja,h szórom a pénzt. Saját fundamentámat már nem tudom fizetni. Tudom, h hülye vagyok. Többször mondtam neki, h keressen jobban fizető állást, de nem hajlandó. Egyik napról a másikra élünk.

Nekem előtte mindenem megvolt. Nem voltam gazdag, de kijöttem a fizetésemből.


2018. ápr. 16. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Egészségedre.
2018. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Gáz.
2018. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem kamu a kérdés, akkor te vagy egy nagy nulla....szakítás szia..
2018. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Tudod nem mondanám hogy teljes mértékben ő a hibás.

Egész egyszerűen felezzétek a kiadásokat, és ne fizesd a telóját, jogsiját, kajáját, aztán majd rájön!

Van akinek van pofája ehez, nekem nem lenne eltartani egy nővel magam.

2018. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tőle van a gyerek?
2018. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Igen, gaz, de foleg az, hogy alig keres, megis eltuntet havi 50 rugot.

Reg kibaxtam volna.

2018. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
'Asszem ideje lenne kicsit a sarkadra állni...fele- fele alapokra helyezni a kiadásokat...ez így sehová sem vezet, sőt beleszokik, aztán nézelődhetsz.
2018. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hagyod akkor így jártál. Ő a kevés fizetésének szinte a felét elkölti nem tudni mire, Te pedig fizeted még az energiaitalát is. Aki ennyire keveset keres az ad1: ne igyon energiaitalt, igyon vizet, ad2: tudjon elszámolni a fizetése felével, főleg ha elvárja, hogy sok kiadását más fizesse. Az nincs rendben, ha valaki a saját pénzét elveri ( esetleg félreteszi titokban) és mástól várja a kiadásainak fedezését. Beszéld meg vele, aztán ha nincs javulás, dobd ki .
2018. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen!!

Ne a gyerek igya meg ennek a levét.

Első a gyerek!A pasid tartsa el magát..szégyentelen!


Próbáld megbeszélni vele ezt az egészet és hha nem megy ..ad ki az útját.

Nem fogsz tudni így soha egyről a kettőre jutni.

Sajnálom!

2018. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

50k-t random.kezel, téged nem segítve. Lányodra nincs pénzed de energiaitalra igen?

Ez a gáz, nem eltartani vagy eltartani valakit.

Vedd már észre magad.

2018. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!