Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha én tartom el a pasimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha én tartom el a pasimat?

Figyelt kérdés

Dolgozunk mind ketten, de ő nagyon keveset keres 110e ft. Kifizeti az alberletet, ami 60 e ft. Fogalmam sincs h a többi pénzt hova teszi, de kaját nem vesz. Én fizetem a telefonszámláját a jogsiját, kaját én veszek. Az energiatalra mindennap kiveszi a pénzt a pénztárcámból. A lányomra és magamra semmi sem marad. Még a fogamzásgátlóra is azt mondja,h szórom a pénzt. Saját fundamentámat már nem tudom fizetni. Tudom, h hülye vagyok. Többször mondtam neki, h keressen jobban fizető állást, de nem hajlandó. Egyik napról a másikra élünk.

Nekem előtte mindenem megvolt. Nem voltam gazdag, de kijöttem a fizetésemből.


2018. ápr. 16. 13:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, mert egy pasi fontosabb neked, mint a gyereked.
2018. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gáz. Ultra gáz!

Tényleg nem találsz olyan pasit aki nem csak kihasznál és élősködik rajtad? Miért alacsonyodsz le ideáig, hogy fizetsz a kukiért?! Aranyból van neki? Nyilván, ha fontosabb, mint a gyereked.

2018. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A gyereknek enni adsz legalább,vagy az a lényeg hogy eltarts egy férfit ?
2018. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ábrándulsz ki belőle, mikor nasiért nyúl a pénztárcádba felnőtt férfi létére? Nem érzi gáznak, hogy egy gyerek elől szedi el a pénzt? Te nem érzed gáznak, hogy ahelyett, hogy a gyerekedet állatkertbe vinnéd, egy herét pénzelsz?
2018. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Az a gáz, hogy a "pasid" és nem a férjed! A lányod és nem a lányotok...csak tán nem válás alatt :-) közben jöttetek össze?


Ha igen megérdemled!!!


Ha nem akkor viszont mégis mit vársz egy "járástól" nem vagy senkije csak egy barátnő! Mi a franckarikáért fizetsz neki dolgokat?

2018. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ön kibérelt magának egy pasit!
2018. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!