Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartom már unalmasnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartom már unalmasnak a pasimat?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Soha nem tartottam, egy hhúúú de izgalmas és nyitott személyiségnek, de az elmúlt időben elkezdett zavarni. Én eléggé nyitott vagyok, sok minden érdekel, és az elmúlt időben egy csomó ilyen sráccal találkoztam. Örülnék ha a pasim is ilyen lenne. Mit tegyek ezért? én 21L ő 26 éves
2016. jún. 10. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

mert unalmas.


szakíts és jöjj össze az újonnan megismert izgalmas srácok egyikével :D

2016. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Azért az új kapcsolatban mindig ott az izgalom, vagy a szerelem ami a varázsát adja a dolognak. Aztán ha ez tovaszáll, akkor jön a nyers valóság, ami nem mindig tetszik az embereknek.

Hogy mit tegyél? Vagy békélj meg a helyzettel. Vagy keres mást. Ő az ami, nem ő változott, nálad nem tartott ki a rajongás.

2016. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Soha nem tartottam, egy hhúúú de izgalmas és nyitott személyiségnek"


Magyarán úgy ugrottál bele a kapcsolatba, hogy egy számodra fontos tulajdonság hiányzott belőle. A rózsaszín ködös időszakban még toleráltad, aztán elkezdett hiányozni ez a tulajdonság. Az ember így működik. Ne őt akard megváltoztatni, hanem önmagaddal nézz inkább szembe: ha valóban fontos számodra ez a tulajdonság, akkor olyan társat válassz, aki ilyen, vagy tanuld meg értékelni a párodban a meglévő értékeket, ne pedig a saját ideálodhoz mérd. Ideális társ nem létezik. Olyan létezik, akinek van számunkra elegendő értékes tulajdonsága, és mellette a hibái, gyengeségei még épp tolerálhatók. Önismeret kérdése, hogy mennyire vagy tisztában azzal, mi az, ami NEKED különösen fontos, és mi az, ami kevésbé. Ha valami nagyon fontos, elengedhetetlen, arról nem érdemes lemondani már a párválasztáskor sem.

Mindenesetre fiatal vagy, bőven ráérsz még keresgélni, ismerkedni, tudatosítani magadban, hogy mire van szükséged és mire nincs. Azt soha nem várd, hogy a társad változzon és feleljen meg az ideálodnak, mert akkor mindig csalódni fogsz.

2016. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Flogeir ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, magadnak kell feltenni a kérdést, hogy miért kezdtél el vele járni, és ha ez "meg van", akkor felteheted a kérdést, hogy az van-e olyan fontos, vagy fontosabb, mint az, hogy izgalmas legyen.

Az biztos, hogy nem várhatod el tőle, hogy más legyen, mint ami.

Ha kimondod, hogy izgalmas pasit akarsz, és nem azt, aki melletted van, akkor elé kell állnod azzal, hogy szakítani szeretnél. Nyilván megfogja kérdezni, hogy miért, amire szépen őszintén elmondhatod, hogy ráébredtél, hogy izgalmas pasit szeretnél. Ha erre ő úgy reagál, hogy mondd el, hogy konkrétan mit vársz, és hajlandó lenne változni, akkor megbeszélhetitek, van-e értelme.

Őszintén szólva én a leírt pár mondat alapján úgy gondolom, hogy te alapvetően már túlléptél rajta, csak még nem mondtad ki (lehet magadnak sem) a szakítást.

Úgyhogy a házi feladat: 1. először légy magadhoz őszinte 2. aztán hozzá. Sok sikert!

2016. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!