Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a páromat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat egy kollégámmal, de nem jelentett semmit. Elmondjam?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint 3 éve vagyunk együtt, tavasszal költözünk össze. Nagyon szeretjük egymást, mindketten tanulunk és dolgozunk is, támogatjuk egymást.

A kollégámnak szintén van barátnője.

Múlt héten kicsit kétségbe voltam esve, hogy túl gyorsan halad a kapcsolatom és a karrierem is, egy kollégám pedig szintrén emiatt volt ideges, úgyhogy elmentünk ebédelni és beszélgetni. 2 órát ültünk a kávézóban, aztán semmi kedvünk nem volt visszamenni, úgyhogy felmentünk hozzá. Máskor is volt már ilyen, privát projektekről dumáltunk, xboxoztunk, kávéztunk. Most is hasonló volt, de elkezdett flörtösebb lenni a hangulat, mikor pl. nem odadobta nekem az öngyújtót, hanem meggyújtotta nekem a cigarettámat.

Szó szót követett a kétségeinkről, aztán megcsókolt. Kihátráltam, mert megijedtem, aztán belegondoltam, hogy úgy 4 éve nem csókoltam meg mást a barátomon kívül. Visszacsókoltam. Végül lefeküdtünk. Egyből utána leültünk beszélni, hogy ez teljesen felesleges volt.

Szóval vele le van zárva, már rendesen dolgoztunk együtt, mintha mi sem történt volna.

A párjaink nem tudják.

20L



2017. dec. 12. 19:30
1 2 3
 1/21 LazyJones ***** válasza:
100%
Erre most őszintén, milyen választ vársz? Mondd el, szakítsatok, te meg ne keress kapcsolatot addig, amíg nem tudod értékelni és megbecsülni...
2017. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.
2017. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz eléggé elfoglalva a munkáddal, ha ilyenekre van időd... Gratula. Szegény barátod meg azt hitte, h dolgozol... Szégyen
2017. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne iteljetek el, tenyleg dolgozott, a szex a mellekallasa.
2017. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek hazudsz egy anonim oldalon? Aki szereti a parjat, az nem kap torokra egy masik pasit, mert "jaj mindketten fosunk a kapcsolatunkban jujci".
2017. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Én megbocsátanám de ez én vagyok ő lehet nem bocsátaná meg.

De azért megkérdezném miért tetted.


Minden szexuális megnyilvánulás mögött van érzelmi is, még ha utólag meg is bánja az illető.

Persze az adott érzelemnek mindig van egy fokozata.


Mikor értitek már meg hogy érzelem nélkül nincsen szex?

-Az erőszaktevőknél szinte nincsen az önzőség dominál-.


Volt ott érzelem igaz csak kis %-os de volt.


Ha szereted a párod akkor elmondod neki, mert neked lesz rossz titkolózni előtte, neked kell tudni milyen minőségü kapcsolatban szeretnél élni, és ez törést okoz benned te is féltékeny leszel rá mert azt gondolod majd ha te megtetted ő is megteheti vag megtette, ez tudatalatti.


Ha ez nyújt vígaszt én megbocsátanám, sőt nagyra értékelném az őszinteségedet.


Örülni nem örülnék neki de mivel elmondtad megbíznék benned.


Ha nem mondod el lehet megérzi idővel vagy látja rajtad hoy "valami nem stimmel".


Ha nem mondod el elkönyveled magad- és legközelebb talán újra megteszed, és megint megbánod.



F30

2017. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Túl gyorsan halad a kapcsolatod? Ha ez haladás akkor merre tart?

Egyébként nem ítéllek el, van hogy elborul az ember agya, nem vagyunk robotok. Ha szívből megbántad és nem fantáziálgatsz rajta akkor ne mondd el mert megbántanád vele.

Sajnos én nem hiszek abban hogy ilyenkor nincs folytatás ... csak idő kérdése és ismétlődni fog.

2017. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nem kell gimis szerelmeket a végtelenségig húzni. Szakíts vele és keress mást, mert ez már sose lesz normális kapcsolat. Mondjuk két évig jó kislány leszel, aztán megint lesz egy kattanás a fejedben, megint csinálsz egy hülyeséget és azt is kimagyarázod valamivel.


Én megértem, ha valakik évtizedek és mindenféle válságok után "megbotlanak", emberek vagyunk blabla, de te még jóformán el se kezdtél élni! Mégis mi a fészkes fenéért nem lehet tisztességesen intézni a dolgokat, amikor még se család, se hitel, se semmi bilincs nincs az életedben, ami miatt nehezen megy a szakítás? Fiatal vagy és szabad, de már most magyarázatokat gyártasz, mint valami kétszer elvált negyvenes, akit meggyötört az élet.


Pro tipp a jövőre nézve: ne mászkálj fel pasikhoz, mert meg leszel dugva. Nem olyan bonyolult ez. A lányokat lenézed, hogy muszáj férfiakkal is barátkoznod? Hidd el, a csajok is elég érdekes, viccesek, és mellette nem hoznak ilyen kínos helyzetbe.

2017. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ha valaki ezek után megkérdezi, hogy miért nem akarok komoly kapcsolatot csak belinkelem neki a kérdésed!
2017. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mondd el! Te nem szeretnéd tudni az esti lefekvés előtt, ha a pasid a délutánját dug@ssal töltené?!
2017. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!