Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokkolnám a páromat ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokkolnám a páromat ezzel?

Figyelt kérdés
Hosszú, mell alá érő, vörösesbarna hajam van, amit a párom imád. Viszont úgy érzem változtatni akarok: fülig érő hajat vágatnék és szőke akarok lenni. Tudom, hogy nem ismeritek a párom, ezért azt kérdezem, hogy ti mit szólnátok, ha a barátnőtök így változna?

2018. ápr. 16. 14:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon hajpárti vagyok jobban vonz a szép haj mint a nagy mell. Szóval nálam nem lenne öröm.

Pasiként biztos másnap party hajfestékkel zöldre festeném a hajam meglátogatnánk az ismerőseit ...utána persze levágatnám kimosnám...ha meg háborog én hajam ...

2018. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
48%

Ki nézel valahogy, ami nekem nagyon bejön a tudtommal kívül ezen változtatsz, az bizony sokkolna.

31/f

2018. ápr. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
29%

Na mi az egy pasinak nem lehet szabad akarata 36%ot kap csak.

?

2018. ápr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
14%
Egyértelmű jelzés, másik pasi van már a képben.
2018. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
16%

Ha szokta a hajadat húzni vagy a fejedet hajadat markolni szex ill o...l közben , nem hiszem hogy fog neki örülni. 🙀😭

Bár ha jól all neked a szőke?! :)

2018. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
67%

A te hajad, azt csinálsz, amit akarsz.


Én fodrász előtt mutatok pár rövidebb haj- képet a páromnak, mert fontos a véleménye.

De ha élből elutasítana, akkor is levágatnám, mert nekem sül meg nyáron a fejem, meg szenvedek vele strand után, hogy kibontsam.

2018. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!