Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly beszélgetés közbeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly beszélgetés közbeni akaratlan mosolygás?

Figyelt kérdés

Sajnos én olyan vagyok, hogy a legkomolyabb helyzetekben is képes vagyok elmosolyodni. Nem direkt csinálom, egyszerűen így jön ki belőlem a stressz, vagy ha nagyon figyelek.

Szóval barátnőm ki akarta önteni nekem a lelkét a minap, és nekem a mondandója elején megint sikerült sajnos elmosolyodnom, holott egyáltalán nem tartottam viccesnek vagy vidámnak a dolgot. Megsértődött, elmondta másnak. Megértem, hogy fájt neki a dolog, de semmi szándékos nem volt benne. Azt hiszi kinevetem.

Hogy tudnám neki elmondani, hogy nem kinevetem, hanem csak így oldódik bennem egy feszültség?


Hasonló történik velem is.

[link]


2018. ápr. 16. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szavakkal, drága. :)

Ez nem baj. A komoly dolgoknál, sőt nagyon nem vidámaknál is mosolygok sokszor. Direkt IS. Meg van az okom rá.

2018. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Barátnőd pedig alkalmatlan normális emberi kapcsolat kialakítására. Ne tekintsd barátodnak. Ha az akarna lenni, se tudna.
2018. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Emlékszem, az iskolában volt jópár hasonló gyermek, akien szintén így jött ki a stressz. Volt egy tanárhölgyike, aki teljes testsúlyával egy akkora kib...tt pofon levert az ilyen emberkéknek, hogy egyből meggyógyultak. Érdekes volt, azóta nem nevettek, mosolyodtak el sosem. Piszológia.
2018. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Komolyan azt hittem, egyedül vagyok ezzel!

Megnyugodtam, hogy nem! :)

Pl. múlt héten el kellett mennem hivatalos ügyeket intézni, a szükséges szemkontaktus ment is rendesen, de 2-3 másodperc múlva el kellett kapnom a fejemet és néznem a papírokat, mert rám tört a mosolygás, akaratlanul. (Nem az ügyintéző kinézete miatt, nyilván, nem tudom megmagyarázni....lehet, feszengés miatt, nem szeretek a hivatalos procedúrákban részt venni.)

És egyszerűen nem tudom, mit kéne tennem, hogy ne legyek ilyen, mert nagyon zavarba ejtő, hogy ügyintézés közben, meg más, komoly szituációban is előjön ez a késztetés.

2018. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!