Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem? Adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem? Adott egy lány 20 éves, van neki egy pasija is de közben azt mondja hogy én vagyok a lelki társa rendszeresen le fekszik velem utána vagy ez olyan szekér ami nem vesz fel?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a sok erkölcs csősz megjegyzését ha nem lennék szerelmes belé akkor biztos hogy én is megszólnám azt a srácot aki olyan csajjal szeretkezik aki elvileg foglalt

2018. ápr. 24. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Életed szerelme? Egy olyan lány, aki a párját rendszeresen megcsalja veled, hazudik neki, téged is csak egyértelműen hiteget, használ. Ha neked egy ilyen lány életed szerelme, akkor megérdemlitek egymást, és azt is, hogy szenvedj miatta. Szerinted az a srác, akivel együtt van, akinek minden nap a szemébe hazudik, aki szintén szereti őt, ő megérdemli azt, hogy a te részvételeddel legyen átverve, megcsalva? Egy olyan lányra mondod, hogy szerelmes vagy belé, aki a tiszteletet, a szeretetet nem is ismeri. Szerinted veled nem tenné meg ugyanezt? Milyen értékekkel rendelkezik egy ilyen ember, mit lehet benne szeretni? Hogy hazug, csaló, gyáva? Sokat elárul rólad, a személyiségedről az, hogy milyen embert szeretsz.
2018. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11 szerintem a szerelem nem válogat és hidd el hogy elég kettős sok a kettős érzés bennem... A lánnyal kapcsolatban is hisz nem az vagyok aki másoknak fájdalmat okoz... Sajnálom a másik srácot is ezért szeretnék már tiszta vizet önteni a pohárba. Szeretném azt hallani hogy nem akar tőlem semmit vagy azt hogy ott hagyja a másikat de semmi válasz csak annyi hogy még nem tudja, ettől meg hülyét kapok ott hagyja a kiskaput és reményt ad valamire ami nem is valószínű hogy bekövetkezik. Nem tehet hogy bele szerettem az egész lényébe... Hidd el ha tehetném nem szeretném mert rohadtul fáj az egész
2018. ápr. 24. 18:29
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy a szerelem nem válogat? Te vagy érte az egyedüli felelős, hogy milyen emberbe szeretsz bele. Ezt nem más határozza meg helyetted.

És de, az vagy, aki jelenleg a cselekedeteivel egy embernek fájdalmat okoz (a megcsalt srácnak), még ha ő ezzel nincs is most tisztában. Részt veszel benne ugyanúgy, ahogyan a lány. Más kérdés, hogy te szeretnéd magadat más embernek gondolni, jobbnak, mint amilyen vagy.


Nem arról van szó, hogy nem tudja a lány, hogy mit akar. Ő használni akar téged, amit te hagysz is neki. Ha veled akarna lenni, téged szeretne, akkor veled lenne. Minden más csak hülye kifogás, amiket neked mesél, te pedig elhiszed neki.

És még írod lehetőségként, hogy otthagyja a másik fiút, és gondolom, veled lesz. És utána hogyan tudnál benne megbízni? Milyen kapcsolat az, ami így indul, ilyen alapokkal, mint amilyen a tiétek?


Rohadtul fáj? Te engeded neki, hogy fájdalmat okozzon neked. És az is te vagy egyedül, aki tehetne ez ellen, azáltal, hogy befejezed vele ezt a számodra méltatlan helyzetet. Ő miért vetne véget neki, ha egyszer ez neki most pont ideális? Ott vagy neki te, mint rajongó szerelmes, akit bármikor ugraszthat, és te már szolgálod is, és ott van neki a barátja is, akivel valamiért mégis csak együtt maradt, szóval nem lehet az sem egy annyira rossz kapcsolat számára, attól függetlenül, hogy neked miket hazudott erről.

2018. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!