Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni nőket egyéjszakás kalandra?

Figyelt kérdés

Miskolci vagyok, prostihoz nem szeretnék menni.

Akikkel lehetne bármi is azok közül egyikük se olyan aki benne lenne ilyenben.

Hol lehet erre nőt találni?


2018. ápr. 29. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%

Sehol. Ez legenda.

Ha egy éjszakát akarsz, fizess.

2018. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Ha értesz a nőkhöz, akkor akár az egyik buszmegállóban is találhatsz.


Ha nem, akkor sehol. Még szórakozóhelyen is vissza fognak utasítani.


Változz meg, légy határozott.

2018. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Buszmegállóban egy éjszakás lányt hahahahhaha
2018. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Határozott vagyok, azzal nincs probléma. Talán kicsit visszafogott
2018. ápr. 29. 14:16
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

"Buszmegállóban egy éjszakás lányt hahahahhaha"


->Úgy értettem, hogy ha valaki tud ismerkedni, akár ott is felszedhet egy nőt, akit talán idővel bele lehet vinni olyanba.


Kérdezőnek:


Ha határozott vagy, akkor ismerkedj folyamatosan, egy rakás nővel. Csajok mindenhol vannak, lehet épp egy ingyenes táncórán ismersz majd meg olyan csajt, vagy másol.


Kifejezetten nincs "egyéjszakás lányok gyűjtőhelye" Hacsak a diszkókat nem veszed annak, ahol benne vannak a pakliban az ilyen kalandok.

2018. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ezzel a csajok mindenhol vannak az a baj, hogy ki örül annak ha valaki random leszólítja az utcán 😂
2018. ápr. 29. 14:27
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Ha jól nézel ki, bárhol, bármikor. Legalábbis én tinderről elég sok jó pasival voltam, ők biztos nem panaszkodnak, hogy alig találnak egyéjszakásra lányt :D

21N

2018. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

# 2 Ezzel valamennyire egyetértek:D


Szerintem akinek volt ilyenben része, az tudja, hogy nincs olyan hogy "egyéjszakás nő" (vagy vannak, de sok "normális" nőt is bele lehett vinni a kalandba). Vannak nők, akik alapjábavéve nem kaphatóak erre, mégis belecsábítják a dologba. Oké, persze olyanok is, akik sosem adnák erre a fejüket.

2018. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

"Ezzel a csajok mindenhol vannak az a baj, hogy ki örül annak ha valaki random leszólítja az utcán 😂"


Hidd el, ha olyan pasi szólítja le, akinek bejön a stílusa, nem fog ellenkezni. Csináltam már olyat, hogy jött velem szembe a csajszika, megszólítottam, és kb. 3-4 perc múlva az elérhetősége már a zsebemben volt. Randiztam is vele. A fodrászom is így szedte fel a barátnőjét.


Én azon csodálkozom, hogy ennyire kevesen merik ezt csinálni, de sebaj, ez csak annak a szűk rétegnek jó, akinek ez az egyik hobby-ja. Nincsenek riválisok. :D

2018. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

@14:38:


Így van. De ez olyan dolog, mint az "első randin dugni". Az exem alapból elég normális lány volt, nem adja magát oda akárkinek. Velem azért volt szex már az első randin, mert a mi kapcsolatunk különleges volt.


Ugyanígy normális lányokat is "be lehet csábítani" egyéjszakás kalandra, de az nem fog menni az átlag pasinak. Ahhoz nagymértékű bizalmat kell építeni, és olyan határozott stílus kell hozzá, az meg nem mindenkinek van.

2018. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!