Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek hányan vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közületek hányan vannak hasonlóképp? Akár egyik, akár másik nemből.

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járok(F).

Nem vagyok kapcsolatfüggő, kevés kapcsolatom volt eddig és csak komoly. Annyira nem érdekel a csak ,,szex" része a kapcsolatnak, ha nincs olyan ember akivel érdemes lehet.

Nem keresem a kapcsolatot/kutatom a kapcsolatot igazából sodródok az árral. Egyedül is ugyan olyan jól megvagyok mint kapcsolatban. Igazából ha mondhatom teljesen uralom az érzelmeim, nincs fellángolás viszont ami kialakul az elég sokáig tart.


Eléggé elkanyarodtam.

Tehát akár egyik akár másik nemből hányan vagytok akik adtok magatokra (úgy öltözködtök ahogy nektek tetszik, tanultok/képzitek magatokat, dolgoztok, sportoltok stb) és nem keresitek kényszeresen a kapcsolatot?

Illetve aki nem keresi a kapcsolatot de alkalmi szexben/szexkapcsolatban éli ki magát az is írhat csak az valahogy jelezze:)


A kérdés csak informatív:)

Köszönöm mindenkinek



2018. ápr. 30. 00:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én sem keresem

ha szerelmes leszek akkor lesz, ha nem akkor meg jól megvagyok így

2018. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

@9 Igen pont én is így gondolkodtam. Egy ideig működött is és azt hittem helyes (talán nem is akartam kapcsolatot a szívem mélyén, de azért valami csak hiányzott), de visszagondolva hiba volt. Én úgy gondolom, hogy menekültem abba "sors majd... úgy hozza" életfelfogásba. Felelősséghárítás.


Attól, hogy a "sors úgy hozza", még lehet lányokkal ismerkedni, haverkodni és akkor is úgy fogja hozni a sors és ettől még nem erőltetsz semmit. Egyszerűen haverkodj pasikkal, lányokkal, legyél nyitottabb!


Hogy egy filmből idézzek:

-Te hiszel a sorsban?

-Én abban hiszek, hogy tegyünk meg mindent, ami tőlünk telik, és majd kiderül, hogy mi a sorsunk!


:)

2018. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!