Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem vagyok elég jó neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást nagyon.

Előttem volna egy 2 éves hosszú kapcsolata.

Megnéztem az exét, és jobb csávónak tartom, mint magamat, nem is értem, hogy tetszettem meg neki?

lehet önbizalomhiánnyal küszködök?

egyszer feküdtünk még csak le, de ott is azon agyaltam, hogy biztos jó voltam-e neki, lehet az exének nagyobb volt a pénisze, mint nekem, vele jobban élvezte.

volt kocsija, saját lakása a csávónak, én még sajnos a szüleimmel lakok együtt, nincs is kocsim.

nem tudom ezt a kisebbségi érzést, hogy tudnám leküzdeni?



2018. máj. 1. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne veled ha nem lennél elég jó neki.
2018. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre létezik tini kategória az oldalon.
2018. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem vagy jó neki...
2018. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ahogy leírod elég kevés lehetsz.
2018. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!