Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz rám? Félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz rám? Félre értettem volna?

Figyelt kérdés

Egyik csoporttársamról van szó. Eddig még nem nagyon beszélgettünk, de most kaptunk egy közös projekt munkát. Többen csináljuk együtt. Odajött hozzám óra után, akkor beszéljük meg a részleteket. Eleinte nem mert a szemembe nézni. Aztán lassan oldódott (oldódtunk). Számítógépes teremben voltunk, és nem voltak sokan. Na, és épp kerestem valamit és kérte a pendrivevom ( gondoltam, hogy oda tolom elé, majd bedughatja) és tök finoman megfogta a kezem. Én hirtelen elrántottam a kezem. Majd még egy párszor összeért a karunk. De az épp hogy csak surlódott. Gondoltam véletlen volt. Itt még fel sem tűnt a szitu, de zavarba hozott. Közelebb hajoltam a monitorhoz, hogy jegyzetelni tudjak és egy csomószor rám nézett, mint ha nem értené mit nézek ott mellette. Akkor kaptam észbe, hogy hoppá. Zavarba hozott a közelsége. Hosszabban néztünk össze, aztán órára kellett mennie. Utána még aznap keresett, de mondtam, hogy most nem alkalmas. Mondta, hogy akkor majd folytatjuk. Utána nem keresett (tudom én is kereshettem volna) Pár napra rá kérdeztem tőle egy két dolgot, válaszolt, de nem nagyon nézett a szemembe. (Tanult közben.) Zavarban lehetett ? Vagy a gépteremben meghittebb volt neki ( mások ne lássák)? Vagy véletlen volt? Én túlzom el?

L


2018. máj. 2. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondok egy példát: 5 fecske repül a levegőben, de az egyikük úgy néz ki, mintha csak leszállna, de mégsem. Továbbra is 5-en vannak, de az egyik nem egészen van velük, csak félig-meddig.


Most akkor aki nézi a fecskéket mit lát? 5-öt, vagy 4-et? Valamelyik félreértés...


Na, kb. ezen a logikai síkon gondolkodj. Nyilvánvaló minden, csak elmélkedni kell.


Sok sikert :)

2018. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!