Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg volt valami, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg volt valami, vagy én értettem félre?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi, munkakapcsolatban voltunk, illetve szerintem több volt, mint munkakapcsolat. Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek mi lehetett a dolog hátterében... Amiből azt gondoltam, hogy érdeklődik irántam, a következők:

-Naponta beszéltünk telefonon, nem csak munkaügyben, hanem sokszor mesélt magáról, hogy mi van vele, beszámolt a mindennapjairól

-Rendszeresen mentek privát hangvételű sms-ek oda-vissza, néha még éjszaka is (általában én indítottam, de mindig lereagálta)

-Telefonon, sms-ben és személyesen is folyamatosan flörtölt, csipkelődött velem

-Folyamatosan bámult, ha pl. nagyobb társaságban együtt voltunk, akkor nem tudtam úgy ránézni, hogy ne kaptam volna el a tekintetét

-A környezetünkben sokaknak feltűnt a kettőnk közti bizsergés, megjegyzéseket tettek rá

-Mivel bizonytalan voltam, megkértem valakit, hogy kívülállóként mondjon véleményt. Egy közös munkán figyelte, hogyan viselkedik velem a férfi, és utána azt mondta, hogy a metakommunikációjából teljesen nyilvánvaló, hogy vonzódik hozzám (ahogy rám néz, ahogy beszél hozzám, ahogy viselkedik velem). Bár lehetséges, hogy az illetőt befolyásolta, hogy elmondtam előre, hogy én ezt érzem...


Mikor már több hónapja ment ez az állapot, rákérdeztem az illetőnél, hogy tulajdonképpen mi van köztünk, és eleinte értetlenkedett, aztán közölte, hogy ő nem gondolt semmi többre... A fentiek alapján szerintetek igaz lehet, vagy csak letagadta?


2015. okt. 1. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nalam majdnem ugyanez a helyzet, de en nem kerdeztem ra es nem is fogok. Raadadul hazas is.
2015. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha házas lett volna, érteném a dolgot, mert házas pasik művelnek ilyeneket. De ez a pasi teljesen független volt, évek óta nem volt barátnője.
2015. okt. 1. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
O sem lep, csak flortolunk. Neki ennyi eleg, jol erzi magat a tarsasagomban. Hany evesek vagytok?
2015. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez már lefutott ügy, évekkel ezelőtt történt, de nemrégiben újra összefutottunk és újra felmerültek bennem ezek a kérdések.
2015. okt. 1. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig amiket leirtal en is ugy gondoltam volna hogy erdeklodik irantad.
2015. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!