Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, srácok vannak inenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, srácok vannak inenn vagy más oldalról sikertörténeteitek alkalmi kapcsán?

Figyelt kérdés

Valahogy , nem tudom elhinni, hogy ez pl akár itt összejöhet.. tapasztalaitokra vagyok kíváncsi


22/f/kíváncsi



2018. máj. 7. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Innen ismertem meg a barátnőmet. Fogunk is randizni hamarosan érettségi után. Én azt mondom lehet de a többi titok hogy mi hogyan mert ez nah saját dolog. Xd 19F
2018. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon kiírt kérdésemre kaptam priviben egy chatmeghívást, és a chatről van egy lány akivel erősen flörtölünk, egymás közt többször elhangzott a szeretlek, de sajnos találkozóra eddig még nem került sor, mert nem lakunk közel. Viszont erről a chatoldalról már 2 pár sikeresen összejött és tudtommal őket is a gyakoriról szervezték be szóval ha itt, akkor ott is simán lehetséges ;)
2018. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt innen alkalmi kalandom.
2018. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most ért véget egy kapcsolatom, tehát ezért kérdezem, így msot csak alkalmiban gondolkodom..
2018. máj. 7. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Tartósabb volt innen.

31/f

2018. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy pár levelet írtam, de nekem még csak választ se írt senki, így jártam. :D
2018. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy alkalmim volt innen, ahonnan nem akartam folytatást, illetve egy randim, ahol nem jöttünk be kölcsönösen egymásnak.

Nem letehetetlen összehozni, de nagyon alapozni sem lehet ilyenre, vagy a nagy számok törvénye, meg a szerencse játszik.

22/F

2018. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!