Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit csináljak hogy erről leszokjon?

Figyelt kérdés
A barátom 23 éves, 3 éve vagyunk együtt. A probléma az az hogy turja az orrát. Ez engem nagyon nagyon zavar. És hiába szólok neki, hiába adom be neki hogy meg fogok haragudni, nem vesz komolyan.
2018. máj. 8. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
De neked ez az igényszint teljesen megfelelő a jelek szerint, tehát nincs itt gond egy szál se :D.
2018. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Valamilyen szinten igaza van az elsőnek.
2018. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Csipeszt az orrára, na akkor próbáljon bubucot bányászni 😀.
2018. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Mártsd szarba az ujját azt utána turkálhatja, régen így szoktatták le a kisgyerekeket erről. Tuti leszokna ő is róla. Amúgy meg, milyen igénytelenség már? Volt egy érettségis osztálytársunk, aki az első padban ült , de a legszélén én meg hátul a másik oldal legszélén így jól beláttam ki mit tevékenykedik órán, ekkor figyeltem fel rá, hogy ő is mindig túrja és még meg is eszi a taknyát. Volt olyan, hogy már 33-an néztük, mert mindenkinek szóltam és akkor is ette a taknyát, mintha senki se nézné :D Mindig ollé felkiáltással intettünk neki messziről, amit az orrunktól indítottunk, de nem vágta le soha :D
2018. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha van benn cucc, ki kell szedni. Nekem sokat vérzik az orrom, és néha beleszárad a vér, azt muszáj kiszednem, de én elvonulok.
2018. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát ezaz hogy nagyon zavar. De most szakitsak vele ez miatt? Biztos nem. Mert egyébként okos és intelligens, a tenyerén hordoz. Lehet hogy ezzel azt mutatja hogy bízik a kapcsolatunkbam.
2018. máj. 8. 14:13
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Jóisten, gyere le.
2018. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot emberek 👏 büszkék lehettek magatokra.. Nem is ismeritek és itt pampogtok. Biztosra állítom hogy ő legalább egy igazi férfi... Nem úgy mint a mai kis pocsok.. Na cs.. 😎
2018. máj. 8. 14:27
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Orrtúrósan biztos igazi férfi megmutatja, hogy mennyire kemény legény :D
2018. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó nem kell ezt tulreagalni.. Nem éjjel nappal csinálja... Mindenkiben vannak hibák...
2018. máj. 8. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!