Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit csináljak hogy erről leszokjon?

Figyelt kérdés
A barátom 23 éves, 3 éve vagyunk együtt. A probléma az az hogy turja az orrát. Ez engem nagyon nagyon zavar. És hiába szólok neki, hiába adom be neki hogy meg fogok haragudni, nem vesz komolyan.
2018. máj. 8. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

"...Ő egy igazi férfi"

Bakker holnaptól rászokom a nyilvános orrturkálásra.😀

2018. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

Hát de te reagálod túl.

Én is rajta kaptam már a páromat, hát most édes istenem.... Túl tudom tenni magam rajta épp azért, mert egyébként férfiasabbnak tartom a mai fiúknál, mint ahogy írod te is

2018. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

"ez miatt"


Miért nem tudják normálisan leírni az emberek, hogy emiatt?

2018. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy így próbálja jelezni, hogy rettenetesen büdös vagy :D
2018. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mégis, kinek az orrát túrja, ha nem a sajátját!?


A konkrét megoldási javaslataim:


Kínáld fel neki a manuális segítségedet a legközelebbi alkalommal. Kérdezd meg, h miért nem tart rá igényt.


Adj neki új becenevet: Arturo, az orrtúró. Nevezd így társaságban is.


Vegyél neki orrtúró rudit. Az a fikázás védőétele.


Orrpiercing is segíthet a probléma megoldásában, vagy orrkarika, mint a malacoknak.


Kérdezd meg, h mi kedvenc szobanövénye. Tippelj a fikauszra.


A megoldások száma igen magas. Örülök, h segíthettem!

2018. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!