Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A köszönő puszi felajánlását...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezőférfi kérdése:

A köszönő puszi felajánlását kinek kell felajánlania?

Figyelt kérdés

Kézfogáskor mindig minden helyzetben a férfinak, de ha az ember azt szeretné elérni hogy az arcára puszit kapjon akkor azt hogy érje el?

Sok nővel megesett az hogy amikor jól éreztem a társaságában és akartam puszit adni neki találkozáskor vagy elköszönéskor akkor megkaptam a kínos fejelhúzást! Ez miért vannak. Nők így védekeznek barátzóna elkerülsekor? vagy csak akkor abban a pillanatban a nő nem érezte annyira jól a társalgást mint én? Más nők pedig szó nélkül adnak nekem puszit amikor meglátnak!


Ha jól érzem a társaságában akkor szerintetek hiába próbálkozok akkor is a Nőn múlik az hogy kapok e és kialakul ez a szokás vagy sem? Ez a puszi adás kérdésen nagyon elgondolkoztam hogy mi alapján döntik el emberek hogy mikor adnak a másiknak, de sajna én sose akkor kapok amikor én szeretnék adni! Csak szimpátia, vonzalmi kérdése lenne az egész?



2018. máj. 10. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Rosszul tudod, mert elviekben a kézfogást is a nőnek kell kezdeményeznie! Szerintem gondolkodj így a pusziról is. Ha a nő ad az tök jó, de te ne nyújtsd oda a fejed, mert csak kínos szituációba keveredsz!


"Kinek nyújtsunk kezet?

Idősebb a fiatalabbnak, nő a férfinak, magasabb az alacsonyabb beosztásúnak, tanár vagy oktató a diákjának, de ha a férfi a női alkalmazottjának nem nyújt kezet, akkor az illemszabályok szerint a kézfogás elmarad."

2018. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

A felajánlást nem kell felajánlani...

Szerintem ha nem érzed, hogy kinek mikor lehet/ illik puszit adni, akkor vagy sokat gyakorolj, vagy hagyd a fenébe az egészet.

2018. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, azt is érezni kell, hogy kinek lehet és kinek nem, illetve a szituáció is spontán úgy alakul, vagy valami erőltetett helyzet lesz az egész.
2018. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem lényegében fontos az hogy mind a két fél jól érezze magát a társaságában, de van úgy ,hogy amikor úgy érzed meg kéne történie és megpróbálod akkor nem sikerül.
2018. máj. 10. 08:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én csak a régi, vagy nagyon közel álló fiúbarátaimnak szoktam puszit adni. Másoknál elég furán jönne ki a helyzet...

Nálad valami olyasmi érződik, hogy olyanoknak akarsz puszit adni, akik amúgy bejönnek neked, szó sincs baráti gesztusról. Valószínűleg a csajok is megérzik ezt... Viszont akkor meg ne puszival nyálaskodj, hanem egy adott helyzetben csókold szájon.

2018. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha csak egymás barátjaként tekintenek egymásra a két ember akkor hamar kialakul.

Mi a helyzet a férfi - kolléganő helyzetnél? ott meg kell várni hogy ő ajánlja fel vagy próbálkozhatsz ha úgy érzed hogy most lehet és ő is tudja hogy az egész mögött csak barátság van.


Szerelemnél egymás próbálkozásánál férfinak vagy nőnek kell felajánlania a puszit? kiszemelt nőnél akivel próbálkozol összejönni és ő is tudja hogy azért találkozunk mert megpróbálunk összejönni akkor ő azért nem fogadja a puszit mert nem volt ideje még az ideje neki? rosszkor időzítettem?neki kell felajánlania vagy ezzel akarja elkerülnie a barátzónát?

2018. máj. 10. 08:53
 7/14 A kérdező kommentje:
Lényegében szerelem terén keresem azt a választ ,hogy mi alapján történnek meg dolgok és mi nem. Egyszerűnek tűnik az egész meg tudom én is hogy spontanitás és jó hangulat kell hozzá de sajnos Velem sokszor előfordul az hogy nem akkor történik meg a dolog amikor én szeretném.
2018. máj. 10. 08:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En puszit kizarolag rokonoknak, kozeli csaladtagnak, kozeli noi baratoknak adok, es ez a legtobb baratnomnel igy van. Kollega ferfiaknak (pedig sokszor dumalunk munkakozben) eszembe nem jutna vagy mas ferfiaknak. Tulbonyolitod az egeszet.
2018. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Puszit baràtoknak, rokonoknak adok.

Kollegáknak sosem, eszembe nem jutna... Maximum, ha mondjuk születésnap van és ajándék, de az nyilván más szitu. :D

Egy randin meg egy pasi csókoljon meg, ha bejövök, ne pusziszkodjon.

2018. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tevedes. A kezfogast mindig a no kezdemenyezi, nem a ferfi.


Kollegakkal nem szokas pusziszkodni, csak baratokkal, rokonokkal.

Nem mindenki pusziszkodos. Tartsd tiszteletben.

2018. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!