Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A köszönő puszi felajánlását...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezőférfi kérdése:

A köszönő puszi felajánlását kinek kell felajánlania?

Figyelt kérdés

Kézfogáskor mindig minden helyzetben a férfinak, de ha az ember azt szeretné elérni hogy az arcára puszit kapjon akkor azt hogy érje el?

Sok nővel megesett az hogy amikor jól éreztem a társaságában és akartam puszit adni neki találkozáskor vagy elköszönéskor akkor megkaptam a kínos fejelhúzást! Ez miért vannak. Nők így védekeznek barátzóna elkerülsekor? vagy csak akkor abban a pillanatban a nő nem érezte annyira jól a társalgást mint én? Más nők pedig szó nélkül adnak nekem puszit amikor meglátnak!


Ha jól érzem a társaságában akkor szerintetek hiába próbálkozok akkor is a Nőn múlik az hogy kapok e és kialakul ez a szokás vagy sem? Ez a puszi adás kérdésen nagyon elgondolkoztam hogy mi alapján döntik el emberek hogy mikor adnak a másiknak, de sajna én sose akkor kapok amikor én szeretnék adni! Csak szimpátia, vonzalmi kérdése lenne az egész?



2018. máj. 10. 08:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én csak családtagokkal váltok üdvözlő puszit. De amíg anyóst, apóst arcon puszilom, a párom testvéreit már nem. Huszonpár évesek vagyunk, a testvéreivel nekem jó a kapcsolatom, de valahogy nem vagyunk puszizkodósak és ahogy elnéztem az ő viszonyukat a barátaikhoz nekik sem adnak puszit. A legjobb barátnőmet öleléssel üdvözlöm, mindenki másnal az ilyen puszi/ ölelést kerülöm. Akik jó barátaim velük öklözni szoktam. Belőlem valahogy kiment az a “divat” pusz is, mikor hármat adtunk egymásnak.


Úgyhogy sajnálom kérdező, bármennyire is élveznénk egymás társaságát én a fejelrántósnkategória lennék. Egyszerűen nem szeretem, nem akarom hogy valakinek a szája a fejemhez érjen, nem akarom, hogy belemásszon az én kis komfortzónámba. ( bemutatkozásnál is csak kézfogást preferálom haveri/fiatal körben )

2018. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Diavolino44 ***** válasza:
100%

En is egyetertek a tobbseg velemenyevel. S az otos holgy amit irt azzal talalta fejen a szoget.

Te tobb testiseget szeretnel, s ezert erolteted a puszit. De ahogy tobben irtak, ez leginkabb kozeli baratok, rokonok kozott gyakori.

Ha tobb testisegre vagysz, elso sorban verbalisan kell tisztazni, hogy tetszik a masik fel! Ki kell teregetni a lapokat, nincs mese. Megdicsered, milyen jol oltozkodott fel, rakerdezel kesobb hogy egyedulallo-e stb.

Utana szepen lassan megerinted a karjat, a kezet, “véletlen” ott felejted a vallan a kezedet es igy tovabb majd johet a csok a randi vegen (vagy kozepen ;) )

2018. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

engem a hideg ráz a puszizkodóktól.

akármilyen helyzetben akar idegen így köszönni, elutasítom. és gyanítom, hogy az emberek igen nagy része szintén nem akar egy idegent lepuszilni (sokszor rokonokat se, csak ez a szokás), úgyhogy én nem erőltetném.

ha valaki bejön, ne ezzel akard felszedni. vagy ha minden neked tetsző nőt akarsz puszilgatni, az se normális dolog. vagyis az, hogy vágysz az érintésükre, az oké. de hogy a te esetedben ez már tettlegességig fajult, és aktívan azon gondolkozol, hogy puszilgass idegen nőket, kicsit creepy.

és minden ilyen érintős dolgot a nő ajánl fel, ahogy a kézfogást is.

2018. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem túlkombinálod ezt a témát. Szerezz egy barátnőt és akkor nem fog érdekelni, hogy ki ad neked puszit és ki nem.
2018. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!