Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a műmell? Mi a tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a műmell? Mi a tapasztalat? (28L)

Figyelt kérdés

Mondom mi nyomja a lelkem, szépítés nélkül!


Eddig nem voltam népszerű a pasik körében.

Lefogytam és láss csodát, az vagyok.

Külsőmet tekintve erős középmezőnybe sorolom magam minden pironkodás nélkül. Természetesség híve vagyok, kívülről ez is látszik.

Ámde! Nagy fogyás, megereszkedett mellek... Megcsináltattam a mellem és most meg azt szégyellem, hogy van. Nesze neked természetes megjelenés, ha befigyel a műcs.cs!


Lányok, fiúk, jöhet mindenféle komment. Privit nem kérek.


Elfogadott vajon a tény, hogy normális lányoknak is lehet műmelle? Vagy egyből rám húzzák majd az "idióta ribi" jelzőt?


Olyan dolog ez, amit meg kell beszélnem együttlét előtt a párommal? (Most nincs párom) Vagy majd észreveszi aztán 'jóvan"?


Köszönöm a válaszokat!


2018. máj. 11. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha magát az embert szeretem, akkor az ilyen dolgok másodlagosak.
2018. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Ehhez meg pont, hogy látni kellene egy előtte/utána képet. Nézhet ki jól és nézhet ki rosszul is. Ha a fogyás után tényleg ilyen lelógó, lyukas tejeszscsakó látszatát keltette akkor egy kisebb implant dobhat a dolgon. De persze vannak férfiak akiket ez zavarhat a későbbiekben.

Ha meg egész egyszerűen kicsi volt az nem lett volna probléma a legtöbb férfinál. Persze nem vonzza úgy a tekintetet, de alakuló kapcsolatnál már pont nem számít.

2018. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell megbeszélned előre a pároddal.

Nem vagyok műmell párti, elfogadom ha lógnak. De azt is elfogadom ha valaki úgy dönt hogy megcsináltatja. Nem ezen múlik egy jó kapcsolat...

Pontosan úgy ahogy mondod : majd észreveszi azt jólvan. :)

2018. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem a műmell a ciki, hanem az önbizalomhiányos és kompenzálni akaró természet. Szerintem ez elég sok pasit elijeszt.

Ismertem olyan lányt, akinek nem látszott, hogy műmelle van, viszont a személyiségében érződött az önbizalomhiány nagyon durván. Utólag tudtam meg, hogy műmelle volt és leesett, hogy az összes olyan ismerősöm, aki megcsináltatott magán valamit, hasonló személyiségű. Maga a látvány sok embert nem fog zavarni szerintem.

2018. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van akinél kizáró ok, szóval nem hülyeség, ha már az elején ( persze nem kell ezzel indítani ) valamilyen formában tisztázva van.

Nem húzok rád semmit, önmagában ettől r_ibanc nem lesz senki. De én inkább a természeteset kedvelem.

2018. máj. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Én több mint 10 éve csináltattam meg, most vagyok 44. Akkor még férjnél voltam, azóta elváltam, de nyilván nem ez miatt. Van kapcsolatom, soha nem volt ez téma, de tudja. Soha nem volt probléma.

Ez nem ciki dolog. Neked fejben kéne rendet tenni, amíg így gondolsz a saját melleidre hogy befigyel a műcs.cs addig van baj rendesen, már bocs!

Normális lányok, nők is megcsináltatják, akikről nem is gondolnád. Én azt gondolom, ilyen felfogással kár volt belevágnod.

Még egy fontos dolog, soha nem szabad màsok miatt, pasik miatt megcsinálni. Ha teszed, magad miatt tedd. És akkor jól fogod magad érezni. Én nulla mellel is tudtam pasizni, én magam miatt akartam, így érzem jól magam, bármilyen ruhát felvehetek, stb.

2018. máj. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 peca1000 ***** válasza:
Ezt az elején azért mond el, hogy ez van, és főleg azt is, hogy miért. Az indoklás fontos.Mert ha tényleg csúnyán néztek ki fogyás után, és nem volt más mód, hogy formás legyen, akkor az nem gáz. De ha egy irdatlan nagy luficsöcsöt rakattál be, akkor az taszító.
2018. máj. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Ne higyj annak, aki szerint undorito!


A pasik nagy reszet, ha megnezed a magazinokat, insta kepeket, akkor a jo feszes cicko jon be nekik. Nagy reszuk szerintem azt se tudja, hogy azok tobbsege csinaltatott... De a megereszkedett mellnel nincs is rosszabb.


Nekem jo genetikam, igy az ikrek meg a helyukon vannak, de ha nekem is logni fog majd fogyas vagy szules miatt, mindenkepp megmutetem. Nem erdekel mas velemenye, mivel veluk en fogok elni. A ferjed meg majd orulhet.


Itt hozzateszem, hogy fogtam mar szilikon mellett, es semmi kulonbseg a mu es az eredeti kozott.

2018. máj. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

"Privit nem kérek." Nekem jöhet.

31/f

2018. máj. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Rádhúzzák majd az idióta ribi jelzőt, de kit érdekel, ha nem vagy az?

Aki azért nem szeretne megismerni, mert műmelled van az nagyon előítéletes és önbizalomhiányos ember.

Szerintem semmi gond nincs a műmellekkel és erről külön nem kell beszélned. Ez olyan, mintha egy férfi szex előtt arról beszélne veled, hogy a kockahasa és a hatalmas, izmos karja a szteroidoktól van. Biztos lehetsz benne, hogy ilyet senki nem fog tenni. Majd észreveszed oszt'jóvan. :)

2018. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!