Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a műmell? Mi a tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a műmell? Mi a tapasztalat? (28L)

Figyelt kérdés

Mondom mi nyomja a lelkem, szépítés nélkül!


Eddig nem voltam népszerű a pasik körében.

Lefogytam és láss csodát, az vagyok.

Külsőmet tekintve erős középmezőnybe sorolom magam minden pironkodás nélkül. Természetesség híve vagyok, kívülről ez is látszik.

Ámde! Nagy fogyás, megereszkedett mellek... Megcsináltattam a mellem és most meg azt szégyellem, hogy van. Nesze neked természetes megjelenés, ha befigyel a műcs.cs!


Lányok, fiúk, jöhet mindenféle komment. Privit nem kérek.


Elfogadott vajon a tény, hogy normális lányoknak is lehet műmelle? Vagy egyből rám húzzák majd az "idióta ribi" jelzőt?


Olyan dolog ez, amit meg kell beszélnem együttlét előtt a párommal? (Most nincs párom) Vagy majd észreveszi aztán 'jóvan"?


Köszönöm a válaszokat!


2018. máj. 11. 00:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
Normális lány nem csináltat műmellet. Kizáró ok.
2018. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne foglalkozz azzal mások mit gondolnak . Az a lényeg te jol erezd magad a borodben . Nekem is van mucici . De én elotte is megvoltam magammal elegedve . Mikor feljott az otlet parom 100 szazalekosan tamogatott a dontesemben . Es imadja oket :)

Igen az tenyleg nem normalis szerintem aki kozszemlére rakja a műdudait . De lehet oket ugy is hordani hogy senki nem mondja meg hogy neked az van ,ne legyél kírivo és NŐ tudj maradni !

2018. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy normális külsővel és megfelelő belsővel még a műcici is elviselhető,csak ne legyen a testedhez képest aránytalanul nagy. Egy új kapcsolatban elmondhatod előre, de nincs sok értelme...
2018. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha csak a lógás lett volna gond azt megoldják implantátum nélkül is. A cicinél is van "ráncfelvarrás".
2018. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem:

1) ha nem mondja meg az ember, egy normális méretű és nem kontár munka műmellnél az emberek 80%-a nem tudja megmondani, hogy igazi-e vagy nem

2) értelmes ember különbséget tud tenni ízléses, normális méretű műmell között és a giga műcsöcsök között... meg különböző esetek között is.


Én nem titkolnám amúgy, elmondanám 1. szex előtt lazán megemlítve beszélgetés közben, és elmondanám, hogy miért csináltattad meg. Ha szeret téged, tetszel neki és nem egybites, akkor nem lesz belőle gond.

2018. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%

Műmellet csináltatni is érdemes, pont az ilyen megereszkedés, asszimmetria, betegség stb miatt. Meg lehet csinálni természetesre. Ha a te didkóid természetesek lettek, akkor semmi gond!


De ha lufik, vagy kőkeményen álló labdák, akkor elég röhejes is lehet. Rosszabb, mint a megereszkedettek 😉

2018. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!