Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, ha körüldonga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha körüldonganak?

Figyelt kérdés

A barátnőimmel elkezdtük elemezni a helyzetet.

160 cm vagyok, 75 kg, tehát kövér. :) (Nem fogyi tippeket kérek, ugorjunk.)

Az arcom szép, még szerintem is. :) Vállig érő hajam van, arányos az alakom, olyan mint a homokóra, csak szélesvásznúban.


Az egyik barinő szerint a személyiségem miatt van, hogy tetszek sok pasinak, sokkal fontosabb, mint a külső.

A másik szerint "tudományos tény", hogy az arc szimmetriája és a test arányai számítanak (csípő-derék) és ez súlytól függetlenül vonzó.

A harmadik szerint azért, mert sok duci nő van ugyan, de az ritka, hogy valakinek az arca is szép, és nem csak hasa van. Mondjuk tény, hogy többféle alkat van kövérek között, vékonyaknál nem igazán.

Szerintem csak egyszerű matek. Ha nagyobb helyre megyünk bulizni, oda beengednek 1000 embert, legalább a fele férfi, az 500. Mondjuk 10%-nak jönnek be a ducik, az 50. Viszont a legtöbb este nincs ennyi duci nő, legfeljebb 5-10, körülöttü(n)k dong az a bizonyos 50 érdeklődő. Plusz azok, akik "leadták az igényeket" és a biztos siker reményében bepróbálkoznak.

Az is tény, hogy hozzám bátrán oda mernek jönni, őket pedig sokszor csak nézik.


2018. máj. 11. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert alapjáraton az embernek van egy kisugárzása és neked lehet hogy barátságos,nyílt a kisugárzásod és ezért mennek oda hozzád hamarabb mint másokhoz. A külső tényleg nem a legfontosabb tényező mivel a belső nagyon megtudja szépíteni az embert illetve a szerelem. :) Pl én nekem tetszett már vékony,közepes testalkatú illetve olyan lány is akin bőven volt felesleg meg volt pocakja is. Fontos nagyon a kisugárzás.:) 21/F
2018. máj. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Azêrt a 75 kg még nem mondanám kövérnek. Husisabbnak nevezném. Ha pedig ez arányosan/előnyösen helyezkedik el akkor meg főleg. A szép arc nagyon sokat számít,plusz az igényesség. Sajnos sok hölgyet látok akin van felesleg,ezzel nem is lenne gond,de olyan igénytelen,hogy vékonyan se nagyon hiszem,hogy jobban mutatna.

Gondolom jó a kisugárzásod is. Hát ennyi.

Nem mind1 a tudományos magyarázat? Örülj neki,hogy kelendő vagy. ;-)

2018. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy nem örülök, csak furcsa. Van három csini, vékony lány, akik sokszor hosszú hónapokig egy randiig se jutnak el. Nekem most is van párom, de így is sokszor bepróbálkoznak.

Itt is, meg a csapból is az folyik, hogy ennek fordítva kéne lennie.

2018. máj. 11. 06:35
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem kéne ennek fordítva lennie. Egy csinos ruci, igényes külső, közvetlen, barátságos természet, és innentől kezdve teljesen mindegy, hogy 38, vagy éppen 86 kilós vagy, sok férfinak fogsz bejönni.
2018. máj. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azért a fogalmazásod alapján nem csak a külsődre támaszkodhatsz..


köztünk mondjuk lenne 33 cm de igen, mi férfiak sokan szeretjük az intelligens ÉS jókedvű nőket

2018. máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, (már a helyzettel, én nem vagyok duci), szórakozóhelyen sokan megtalálnak, többen mint a barátnőimet.


Az is benne van, hogy mivel kapcsoaltban vagyok, sokkal lazábban állok eleve a férfiakhoz. (Nem ismerkedés céllal, nincs megfelelé,s nem is érdekel, mit gondol).

2018. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Üdv a való világban, ahol majdnem minden nőt körülrajonganak a férfiak! :D
2018. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- sok férfinak a duci lányok jönnek be

- önmagában a duci alkat és a kg nem mond el mindent: lehet formátlan, löttyedt csak egy nagy has vagy szépen mindenhol kicsit husibb egyenletesen eloszolva, nagy mellekkel és kerek fenékkel. Ez utobbi vonzó. + arc.

- kisugárzás, személyiség

2018. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!