Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek ilyen esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek ilyen esetben a buliba?

Figyelt kérdés
Barátnőm, egyben munkatársam házibulit szervezett mára. Eleinte csajbulinak indult, ezért párom megbeszélte a haverjával, hogy ők is elmennek valamerre viszont előtte kiderült, hogy barátnőm elhívott még néhány munkatársunkat közte azt a pasit is akiről mindenki tudja (párom is) hogy akar tőlem valamit. Volt egy kis hullámvölgyünk emiatt a párommal de úgy tűnik most már rendeződtek a dolgaink. Viszont most nem tudom hogy elemjek e. Szeretnék, mert már ezer éve nem voltam kikapcsolódni, meg megígértem barátnőmnek is, de közbe meg tudom, hogy páromat zavarja még ha azt is mondja, hogy menjek nyugodtan. Ti mit tennétek? (Párom amúgy már a haverjánál van)
2018. máj. 12. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodtan menj el. Van valakid és ezt tudomásul kell vennie a másik pasinak. Szerintem le lehet szerelni egy kis határozottsággal.
2018. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el.
2018. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A baratno tudja gondolom , hogy a pasi munkatars miatt te a paroddal osszetuzesbe kerultel. Ennek ellenere is elhivja a buliba, ami raadasul csajosnak indult. Nem mennek el, mar csak az ezek miatt se.
2018. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el, de ne hagyd hogy rádmenjen ittasan. A barátod biztosan meg fogja érteni és feldolgozza. F
2018. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hivd fel a baratod es mondd el neki. Kerd meg,h idonkent hivjon fel es te felveszed,h megnyugodjon. Esetleg jojjon erted a buli vegere. Igy tulajdonkeppen megmutstnad a kollegadnak,h nem kell neked.

N/35

2018. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!