Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek ebben az esetben a párotokhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lassan 2 hónapja vagyok együtt a párommal, előtte csak szeretők voltunk. Elég makacs,féltékeny, egyik pillanatban csillagokat hoz le az égből, a másik pillanatban meg a pokolba kívánnád olyan lekezelő.


Amikor jó passzban vagyunk nagyon jól elvagyunk, de mikor rájön a rossz kedv, akkor bunkó,sérteget,megcsalással vádol amiből kezd elegem lenni, igaz mindig bocsánatot kér, de nem vagyunk gyerekek már.


Eddig nálam voltunk,mert egyedül lakom, de meghívott holnapra magukhoz(családdal lakik), abban maradtunk megyek, de van egy olyan érzésem, hogy nincs nekem ott keresni valóm.


A kémia jó köztünk,jó a szex, kedvelem is, de nem vagyok belé szerelmes (év elején léptem ki egy hosszabb kapcsolatomból).


Ő nagyon szeret engem,kissé folytogató is tud lenni számomra,és kisajítotó magának akar típus.


Tudtommal kb. 1 éve volt egyedül, az exe megcsalta, ezzel magyarázza mindig a féltékenységét, de én nem akarok más hibája miatt szenvedni egy kapcsolatban, meg egyre nehezebben kezelem a hangulatingadozását, ismerőseim is azt mondják mióta vele vagyok feszültebb vagyok.


Ti elmennétek ennek fejében családi bemutatkozósdira, vagy inkább szakítsak most, míg nem történik meg a bemutatás?


Válaszokat előre is köszönöm.


23/L (27/F)


2017. nov. 11. 17:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi: *kisajítotó = kisajátító
2017. nov. 11. 17:56
 2/13 anonim ***** válasza:
Én biztos szakítanék. N
2017. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az exe miatt ilyen veled....."Ez a TE bajod VELE. Egy heted van ezt feldolgozni.". Ha utána is ez megy, lépj tovább.

31/f

2017. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Hehe.. önbeteljesítő jóslat. Az ex azért csalta meg, mert bele kergette a megcsalásba a túlzott féltékenykedéssel. Minden kapcsolat megcsaláson alapszik ahol a féltékenység nagy úr. Egytől egyig. Jegyezd meg amit mondok: ő ilyen és ilyen is fog maradni, bántani fog, féltékenykedni fog. Ott kell hagyni amíg nem okoz benned nagy károkat.
2017. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz.


Nekem minden kapcsolatot meg kellett szakítanom az exemmel,együtt laktunk,egyszer mikor éppen elvitte a holmijait akkor jöttünk fel, nemsok kellett hozzá, hogy összemenjenek. Engem is megcsalt az exem,mégsem vagyok ilyen, nem is értem.


Az eset után még a mostani párom kért időt tőlem, akkor elküldtem, ebben az időben találkozott ő is az exével ahogy mesélte, az exe ki akart vele békülni, meg engem hordott el mindenféle k betűsnek, pedig nem is ismer a szerencsétlen nőszemély.


Aztán jött a második esély kérés, én belementem, de lehet nem kellett volna, bár hiányzott akkor is, de nekem túl sok..

2017. nov. 11. 18:06
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem mennék, és kapcsolatba sem mentem volna bele. Lekezelő, makacs, utasít, hogy nem állhatsz szóba az exeddel?
2017. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
neked kell eldöntened. Adsz neki időt vagy nem... Ha azt mondtad hogy mégy, akkor menj el mindenképp. Többen lesztek, nem illendő szarban hagyni a pasit és a szüleit sem. Aztán majd látod
2017. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy nem ILLENDŐ? Ember! Kit érdekel mi illik?! Az számít mi a jó neki. Beszarok az ilyen válaszokon...
2017. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó nyugodj meg :)


Ma merült fel a téma,mivel holnap születésnapom lesz, ne üljek itthon egyedül, süt az anyu meg ilyesmi, de elvileg este beszéljük meg majd, mert még dolgozik, szóval nem ígértem meg még 100%, elgondolkodtam a válaszokon.

2017. nov. 11. 18:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el, hanem kirúgnám a fenébe, de az ÉN vagyok.


A kérdés, hogy neked jelent-e valamit az a családlátogatás?

Ha igen, akkor azt javaslom, hogy NE menj el, mert utána nehezebb lesz azt mondanod, hogy "kösz, de mégsem te vagy az igazi".


Ha semmit se jelent, akkor nyugodtan elmehetsz. (Legfeljebb megtudod, hogy milyenné válik, ha még jobban nyeregben érzi magát. Szerintem az eddigiekből ítélve csak rosszabb lesz.)

2017. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!