Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen eredmény születne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eredmény születne egy olyan valóságshow-ban, ahol férfigyűlölő nőket és nőgyűlölő férfiakat zárnának össze egy fél évre?

Figyelt kérdés
Lehetséges lenne, hogy végig oltanák egymást, esetleg megbékélnének?
2018. máj. 13. 17:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#19: Pedig látod, sok dolgot láthatnál ott! :D
2018. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
#21: ugyan mit? Összeesküvés-elméleteket a gyíkemberekről meg az illuminátusokról? Cambridge Analytica-botrányról hallottál-e? Én sose akartam FB-tag lenni, de 2013 júniusa, vagyis Edward Snowden óta azokat, akik saját jószántukból vannak fönt, én minimum orvosi esetnek tartom. És ha a taglétszámmal jössz, akkor én meg azzal, hogy húszmillió légy nem tévedhet.
2018. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

"Engem jobban érdekelne a "nézők" reakciója. Kit szavaznak ki? Aki nem sok vizet kavar, vagy a leggyülölködőbb embert, hogy csinálja a mónika sót?"


>Szerintem ez sok mindentől függne. Pl. ha a leggyűlölködőbb egy jó csaj, aki sokat mutogatja magát, akkor valószínű bent hagynák. De nem kizárt, hogy kiszavaznának, mert szimpatikusabb lenne az, akin látják a pozitív irányba való jellemfejlődést a műsor alatt.

2018. máj. 13. 18:58
 24/32 anonim ***** válasza:

#22: Tehát, adott egy oldal, amire még életedben nem regisztráltál és egy csomó előítélettel vagy ellene? :D Lényegében pont erről szól a gyűlölködés egy része is.

Persze, hogy hallottam arról a botrányról és Snowdenről is. Tudsz akárcsak 1 negatív dolgot mondani, ami hatással van a facebook miatt rám? Mert én egyet sem.

Nem, nem orvosi eset az, aki fent van facebookon. Miért lenne?



#23: "De nem kizárt, hogy kiszavaznának, mert szimpatikusabb lenne az, akin látják a pozitív irányba való jellemfejlődést a műsor alatt."

Őszintén: Hány gyűlölködőtől láttál már jellemfejlődést? :/ Egy olyan műsorban, ahol a másik ELLEN kéne harcolni, senki sem fejlődne.

2018. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"Őszintén: Hány gyűlölködőtől láttál már jellemfejlődést? :/ Egy olyan műsorban, ahol a másik ELLEN kéne harcolni, senki sem fejlődne."


Itt az igazság. Mi a célod a műsorral? Mert ha pasik vs csajok harc megy állandóan, csak elmélyíti az ellentéteket. Ha vegyesen "harcolnának", akkor lenne talán, esetleg valami fejlődés.

2018. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#24: "Tehát, adott egy oldal, amire még életedben nem regisztráltál és egy csomó előítélettel vagy ellene?"


Nekem elég annyi valós információ, hogy bármi, amit oda akármelyik tag föltölt, onnantól kezdve jogilag a Facebook cég tulajdonát képezi. Ezt nem én találtam ki, nézz utána. Aki ebbe beleegyezik, az saját, szubjektív véleményem szerint nem normális, én legalábbis nem igazán tudom komolyan venni.


"Tudsz akárcsak 1 negatív dolgot mondani, ami hatással van a facebook miatt rám?"


Egyáltalán nem ismerlek, azt se tudom, ki vagy. Honnan a francból tudnék? Hülyének nézel, vagy mi?

2018. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"ha a leggyűlölködőbb egy jó csaj, aki sokat mutogatja magát"


Ha lenne egy ilyen, na, az mindennél ékesebb bizonyíték lenne a műsor (másik hozzászóló által fentebb említett) forgatókönyv alapú megrendezettségére, más kifejezéssel élve totál kamu mivoltára.

2018. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#25: Köszönöm! :) Az ilyen helyzetekből mindig veszekedések lesznek és nem viták. :/


#26: Miért ne lennék normális, ha elfogadom azt, hogy amit ÉN töltök fel, az a facebooké? Nem a bankkártya adataimat tolom fel. Mi ezzel a probléma?

Szóval, semmi facebook által rám gyakorolt hátrányt nem tudsz mondani, nem tartasz normálisnak és felháborodsz, hogy hlyének néznek? :O

2018. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Miért ne lennék normális, ha elfogadom azt, hogy amit ÉN töltök fel, az a facebooké?"


Nem azt állítottam, hogy objektíve nem vagy az. Azt mondtam, hogy én a saját szubjektív mércém szerint nem tartalak annak. Amihez minden jogom megvan, ugyanis mindenki azt gondol, amit akar. Aki a személyes adatait és pl. az arcról felismerhetőségét névvel, egyéb adatokkal, pl. lakhely, összekötve ebek harmincadjára vágja, az messze van attól, ami nálam normálisnak számít.


"Szóval, semmi facebook által rám gyakorolt hátrányt nem tudsz mondani"


Mivel lényegében SEMMIT nem tudok rólad. Semmit. A nemedet sem, az életkorodat sem, az iskolai végzettségedet sem, a családi körülményeidet, munkahelyedet, érdeklődési körödet, szabadidő eltöltési módszereidet, stb. sem, soroljam tovább? Ha te így, a semmire alapozva diagnózist vársz el tőlem, akkor viszont tényleg nem vagy normális, már ne is haragudj.

De tudod mit, akkor fordítsuk meg a dolgot. Mondjál te bármilyen indokot, ami miatt érdemes felregisztrálni a facebookra. Mert én nem tudok.

2018. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29: "Nem azt állítottam, hogy objektíve nem vagy az. Azt mondtam, hogy én a saját szubjektív mércém szerint nem tartalak annak. Amihez minden jogom megvan, ugyanis mindenki azt gondol, amit akar."

Ezzel semmi gond, de egy értelmes érvet sem voltál képes felhozni a véleményed mellett. A dolognak ez a része vicces.


"Aki a személyes adatait és pl. az arcról felismerhetőségét névvel, egyéb adatokkal, pl. lakhely, összekötve ebek harmincadjára vágja, az messze van attól, ami nálam normálisnak számít."

Egyrészt, ha ezt globálisan bárki felhasználja, akkor igazából te magad is bent vagy egy ilyen rendszerben, mert tuti vett már fel biztonsági kamera. Másrészt: Az égvilágon senkinek, semmiféle hátránya nem származott még a facebook tulajdonosaitól. Igazából a személyes adatok kb. csak arra jók, hogy pár reklámot küldenek és kész.


"Mivel lényegében SEMMIT nem tudok rólad."

És mégsem tartasz normálisnak...


"Mondjál te bármilyen indokot, ami miatt érdemes felregisztrálni a facebookra."

Veled ellentétben én nem tartalak kevésbé normálisnak, ha nem regisztrálsz. Szóval, igazából nem értem, hogy miért kéne mellette olyat mondanom, ami rád vonatkozik és pozitív. A saját példámról tudok pozitív példákat: Könnyen és minimális költséggel elérhetem az ismerőseim, fél perc alatt szerezhetek olyan infókat, amik kellenek pl. munkához, egyetemistaként egy csomó anyagot lehet szerezni, zh időpontokat megtudni, tudok beszélgetni a külföldön élő ismerőseimmel, egy csomó új filmet és zenét találok.

2018. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!