Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy örökölt lakásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy örökölt lakásom akkor nyugodtan mondhatom a lánynak, hogy légyszi segíts a házimunkában, mert nem bírom egyedül?

Figyelt kérdés

Friss ismerkedésről lenne szó. Egyedül élek, de a házimunka miatt utálom gyakran felhúzom magam, mert egyes egyedül férfiként borzasztóan rossz itt takarítani. Ha esetleg idejövünk akkor ne csodálkozzon azon, hogy nincs patyolattisztaság inkább takarítsunk ki mindketten. Nem viccelek tényleg rosszul vagyok attól, hogy egyedül kell takarítanom, nem tudom elviselni. Megmondom őszintén néha a fejemben él az a tradicionális kép, hogy dolgozom addig a barátnőm házimunkázik, dehát már nem azt a kort éljük. Tök jó lenne megkeresni annyit, hogy még ha lesz gyerekünk őt is eltudnám tartani.

Friss kapcsolatba segítenétek ebbe?


2018. máj. 17. 10:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

#20

Egy szárítógép megoldja, akkor a mosásnál tényleg csak annyi a "munka", hogy a tiszta, száraz ruhát be kell hajtogatni, és elpakolni, ha olyan lusta valaki, vagy csak szimplán utál teregetni. (Vagy allergiás mindenre, mint én :D )


Amúgy kérdező, persze, természetesen mondhatod. Csak ne csodálkozz, ha kiröhög vagy mérges lesz. :D

2018. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
87%

hjaj, minap volt az indexen egy mindeközben cikk egy férfiról, aki hasonlót twitterezett ki, onnan a provokálónak szánt kérdés lol

amúgy jó pár nő belemenne ebbe, elhiheted, nőismerőseim nagy része munka plusz gyereknevelés mellett este csinálja a házimunkát, mert a férj nem hajlandó segíteni/ sokáig dolgozik/ ehhez szokott hozzá a nő

2018. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs örökölt lakásod, akkor is mondhatod. Max elhajt.
2018. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, jogy még mindig azt hiszik a ferfiak, hogy felmosóronggyal a kezünkben születtünk. De az, ha egy nő cserébe eltartast vár, akkor ő aranyásó. Hogy is van ez? Csak addig van ez, amíg kényelmes?
2018. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
KAMU!!!
2018. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát, öregem, én saját lakásomban élek (nem örököltem, összegyűjtöttem a pénzt), eltartom önmagam, én is utálom a házimunkát, és van lustább időszakom, de akkor is megcsinálom, ha friss ismerkedésnél egy ilyet benyögne a másik fél, kiröhögném és ott lenne vége az ismerkedésnek.
2018. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Fizess takarítónőt, de komolyan.
2018. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám,hogy kamu a kérdés.


Egyik barátnőm most ismerkedett meg egy pasival. A második találkozó után már elmondta Neki a srác,hogy jó lenne ha odaköltözne Hozzá és besegítene a háztartásba.


Kikerekedett a barátnőm szeme és nemigazán kapott az alkalmon!

2018. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt éltek abban a lakásban, hosszabb kapcsolat után jogos kérni a segítségét. De úgy, hogy alig jöttetek össze, már adnád a kezébe a seprűt, ez iszonyat gáz. Oké, rühelled a takarítást... de azért gondolj már bele, ez mekkora kihasználása a másiknak. Kb. semmit nem kap érte cserébe, ami kompenzálná.


Én friss kapcsolatban, ha ilyennel állna elém, hát elküldeném a francba, hogy mit gondol, mi vagyok én, ingyencseléd?


Amúgy meg rengeteg ember él egyedül és takarít. Hidd el, egyik sem szereti, de ha muszáj, akkor muszáj. Én is éltem egyedül, takarítottam is magamra, utáltam, de eszembe nem jutott volna friss kapcsolatban mondani, hogy "hát Józsika, utálok takarítani, ezért te most szépen mosogatsz nálam ezentúl". Rendes felnőtt ember ezen nem nyavalyog ennyit.

2018. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen lassan 4 éve elköltöztem otthonról, 2 másik sráccal élek együtt, és 70%-ban én takarítok, úgyhogy örülj, amíg egyedül élsz és szedd össze magad.


Akkor várhatod el azt, hogy besegítsen, amikor ott fog lakni. Akkor várhatod el, hogy teljesen ő takarítson, ha eltartod. Ha ez él a fejedben, akkor annak is élnie kell, hogy amíg Ő otthon főz, mos, takarít, addig te szépen megkeresed a kajára valót. Végső soron pedig, ha egy emberre ennyit szenvedsz, akkor csókolj kezet anyukádnak, mert ő 30 éve takarít 4 ember után (nyilván nem tudhatom, de nagyon hasonlót lehet sejteni az írásaidból).


Ne cselédet és bejárónőt keress, hanem társat. Nekem személy szerint akkor is égne a pofám, ha magától el kezdene takarítani, főleg egy friss kapcsolatba. Inkább ténylegesen legyetek együtt, amíg együtt vagytok. Vagy neked a romantikus takarítás egy program? :D

2018. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!