Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy örökölt lakásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy örökölt lakásom akkor nyugodtan mondhatom a lánynak, hogy légyszi segíts a házimunkában, mert nem bírom egyedül?

Figyelt kérdés

Friss ismerkedésről lenne szó. Egyedül élek, de a házimunka miatt utálom gyakran felhúzom magam, mert egyes egyedül férfiként borzasztóan rossz itt takarítani. Ha esetleg idejövünk akkor ne csodálkozzon azon, hogy nincs patyolattisztaság inkább takarítsunk ki mindketten. Nem viccelek tényleg rosszul vagyok attól, hogy egyedül kell takarítanom, nem tudom elviselni. Megmondom őszintén néha a fejemben él az a tradicionális kép, hogy dolgozom addig a barátnőm házimunkázik, dehát már nem azt a kort éljük. Tök jó lenne megkeresni annyit, hogy még ha lesz gyerekünk őt is eltudnám tartani.

Friss kapcsolatba segítenétek ebbe?


2018. máj. 17. 10:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nem várom el, hogy szeressen takarítani azt se, hogy patyolat tiszta legyen minden, de ne nézzen lustának, életképtelennek, mert rühellem a takarítást."


Nem azért nézünk lustának, mert rühelled a takarítást, hanem azért, mert mással akarod megcsináltatni. Szerinted ez mi, ha nem lustaság? Szorgalom? Eléggé fogalomzavarban szenvedsz :D

2018. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Pfúú azt a mindenit, látnám előre a jövőmet, ha összeköltöznénk: igénstelen ferfi a kanapén böfög én meg mossak-fözzek-takarítsak rá a munkám mellett. Le is lépnék gyorsan,amíg nem késő.
2018. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt mondják, hogy nagyfiú vagyok takarítsak még nem éltek egyedül, max párjukkal, barátjukkal. Ne tudjátok meg házimunka szempontjából milyen rossz egyedül élni.

Megiszom a kavem, utanna egesz nap sajnalni foglak, jo?

9 evet eltem egyedul kertes hazban, ami joval tobb takaritast es karbantartast igenyel, megis meg tudtam csinalni. A portorlesen/porszivozason kivul pont annyit kell takaritanod amennyit szemeltelsz.

Ha csaj lennek nem hogy nem segitek, hanem az ismerkedesnek is vege lenne. Kell a francnak egy ilyen rinyagep.

2018. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát régen röhögtem ekkorát. Mit tennél, ha még 2-en laknának ott és akkor is neked kellene takarítani? Nincs annál kényelmesebb élet, mint mikor egyedül magad után kell takarítanod. Kivéve, ha mást ugráltatsz, hogy megcsinálja neked. És éltem egyedül, párkapcsolatban és házasságban is 2 gyerekkel. Ha neked a semmit is nehéz takarítani, megdöglenél család mellett.


Röhögve hagynálak ott, ha udvarláskor előadnád, hogy akkor most buliból takarítsunk együtt nálad. Szánalmas. Jobb szó nincs.

2018. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, te inkább költözz haza abból az örökölt (nem te dolgoztál érte, belecsüccsentél) lakásbók viaaza az anyukad szoknyájához, az a neked való, akkor még az alsógatyáid sem kell magadnak kimosni.

Komolyan, hogy gondolod, hogy valaki majd nem párt kesem magának, hanem egy nagy csecsemőt?

2018. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem laktok együtt akkor szerinted ő a saját otthonában nem takarít maga után? Meg amúgy is milyen jogon kérnéd, hogy takarítson nálad is?


Ha összeköltöztök nyilván le kell osztani a házimunkákat de addig azon kívül, hogy ha nálad van a saját dolgát elpakolja semmi más dolga nincs. (de ez sem azt jelenti,hogy ő takarít te meg dolgozol, mert azért manapság már a nők is dolgoznak) Nálunk azóta van közös házimunkarend mióta együtt lakunk. Én főzök, mosok, sepregetek tisztán tartom a konyház...ő bepakolja a mosogatót (mindig gazdaságtalanul pakolom be) locsol, és bevásárol, hogy mire hazaérek a munkából tudjak főzni...


Ha ennyire nem "megy" fizethetsz takarítónőért.

2018. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
95%

Egyedül élek 28 éves férfiként és képzeld nem vesz fel a kosz.

Szeretek takaritani? Nem..

De heti 1-2 órát rá tudok szánni hogy ne legyen gáz felhozni valakit ha úgy alakul.

Képzeld ha nincs kosz még jobban is értem magam.

Ja és ne hidd hogyha egy lány össze is jön veled, majd takarítani fog.

Szépen felét megcsinálja, te meg a másik felét és képzeld két ember után többet is kell takarítani úgyh hajrá, ideje felnőni és leszokni arról hogy anyuka mindent megcsinál mert a pici fia életképtelen.

2018. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elhinni, hogy nem kamu a kérdés és tényleg léteznek ilyen életképtelen véglények, mint a kérdező..
2018. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Érzem*
2018. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Házimunka szempontjából egyeül a legjobb élni!

Nem csinál senki sem koszt neked. Porolás/porszívózás/felmosás az semmiség. Mosogatás is. Mosás az röhej, hozzávalók, mint teregetés és vasalás amik elviszik az időt. Kertet rendbentartani is nagy feladat tud lenni, ez mondjuk nagyon függ az adottságoktól, és hogy mit szeretnél vele.


Vállalható. Magadnak koszolsz, magadnak kell rendet raknid. Ketten sem könnyebb

2018. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!