Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy örökölt lakásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy örökölt lakásom akkor nyugodtan mondhatom a lánynak, hogy légyszi segíts a házimunkában, mert nem bírom egyedül?

Figyelt kérdés

Friss ismerkedésről lenne szó. Egyedül élek, de a házimunka miatt utálom gyakran felhúzom magam, mert egyes egyedül férfiként borzasztóan rossz itt takarítani. Ha esetleg idejövünk akkor ne csodálkozzon azon, hogy nincs patyolattisztaság inkább takarítsunk ki mindketten. Nem viccelek tényleg rosszul vagyok attól, hogy egyedül kell takarítanom, nem tudom elviselni. Megmondom őszintén néha a fejemben él az a tradicionális kép, hogy dolgozom addig a barátnőm házimunkázik, dehát már nem azt a kort éljük. Tök jó lenne megkeresni annyit, hogy még ha lesz gyerekünk őt is eltudnám tartani.

Friss kapcsolatba segítenétek ebbe?


2018. máj. 17. 10:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Drága, és te segítesz takarítani a lány lakását?

Én tuti nem takarítanék nálad. Vicces. Mindenki a saját portáját, ha összeköltöztök, akkor meg közösen.

2018. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon fontos a rend és tisztaság. Ha lenne párom, akkor én kettőnk helyett is kitakarítanék. Jelenleg ugye magamra takarítok csak, de zavar a kosz és rendetlenség, muszáj naponta saját magam miatt rendezett környezetet létrehoznom.

Persze nincsenek barátnőim, ezért a munka mellett van időm rá, és lenne is ha párkapcsolatban élnék, mivelhogy a (leendő) páromon kívül nem töltenék mással időt. 26/N

2018. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, már bocs...
2018. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy takarítót és utána keress barátnőt.
2018. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért micsoda romantikus program.

Meghívja a leendő szíve hölgyét a kupis lakásba és kitakaríttat vele.

Hát én sírva fakadnék a röhögéstől.

2018. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én tuti elhajtanálak :D Én is rühellek takarítani nem kicsit nagyon és mégis megcsinálom minden nap azt mondod hogy egyedül nehéz saját magadra? Én a páromra és a gyerekemre takarítok főzök mosok egyes-egyedül és még csak el sem tart mert felesbe fizetünk mindent ritka hogy neki bármit is meg kell csinálni na meg ő se szeret, a konyhába nincs az az isten hogy beengedjem de,... ha megkérem szó nélkül kimos, tereget, felmos, söpröget, porszívóz, port töröl,mosogat stb pedig férfi és képzeld még pelenkát is cserél ha én épp mással foglalatoskodom. Nem vagy férfi csak egy kis srác és szégyen hogy még magadat sem tudod ellátni mi lenne ha lenne egy gyereked is ne adj isten?
2018. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!