Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az természetes h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az természetes h ha vkik együttjárnak de nem kézenfogva mennek az utcán?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi három éve vagyunk együtt, az esetek 98%-ában fogjuk egymás kezét, a maradék 2%-ban a katasztrofális mézizzadásom miatt nem :D de ha valakik nem fogják egymás kezét, azon sem akadok fenn, minden pár más.
2018. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen vele semmi baj. Én sosem járkáltam kézenfogva egyik párommal sem, mert én ezt utálom...nem tudom, hogy miért, de engem idegesít, megizzad a tenyerem, az egyik kezem nem szabad és nem tudok úgy mozogni, ahogyan akarok, mert össze vagyunk "kapcsolva". Ettől függetlenül szeretem a páromat, szívesen megyek vele akárhová, jól érzem magam vele stb., szóval nincsen semmi probléma a kapcsolatunkban.
2018. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tobb pasim van egyerre egy ideje,igy le kellett szoknom a kezen fogva jarasrol.


Regen ,amikor jo parkspcsolatom volt,akkor termeszetes volt,h fogom a kezet a pasimnak.

N

2018. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi addig fogtuk egymás kezét, amíg szerelmesek voltunk. Én igenis úgy érzem, jelent valami bensőégességet. Persze nem mindegy, hogy milyen maga a kézfogás.
2018. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És az sztetek mit jelent ha egy nő "jár valakivel„de nem tudja mit akar?
2018. máj. 18. 14:12
 16/16 anonim ***** válasza:

Ő dolguk, mi fogjuk, mert szeretjük megérinteni a másikat.


De télen pl. csak belekarolok a Kedvesbe, mert szétfagy a kezem, valamint ismerőséknél van 1,5 fej különbség, ott meg kényelmetlen a lánynak.

2018. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!