Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élő nők! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő nők! Melyik országban éltek és mik a tapasztalataitok az ottani pasikkal?

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Melyik is ez a cég? Megkaphatom a számát? :-D Kiválóan tudok kelet-baszk akcentussal beszélni angolt :-D
2018. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Svájcban élek (a magyar párommal már 1,5 éve).


Nos:

- franciák: skat dumálnak, közvetlenek, kedvesek

- olaszok (kanton TI): flörtölősek, beszélnek, nevetnek, közvetlenek - "túl sok" belőlük félóra után :D

- németek: zárkózottak, udvariasak, hűvösek

2018. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem az első az akinek igaza van.

Szerintem ami a más nemzetiségűeknél más azok a szokások. Persze mindenki máshogy nevelkedett Magyarországon belül is, szerintem ez az amire te gondolsz. Az hogy ki mit gondol komolyan vagy mennyire szeret téged nem a származáshoz köthető. Nekem magyar is írt és ő is korrekt volt az elején, utána meg pff, de volt olyan is aki komolyan is gondolta volna, de nem volt közöttünk olyan "szikra", inkább csak olyan flörtölösdi. Más nem magyar is volt akivel jó volt így flörtölni és az ilyen kapcsolatba ne szeress bele, mert akkor természetesen szarul fogod magad érezni, mert te más képzeltél bele. Azért mert egy-egy férfi átvágott nem a nacionalítása a baj.

2018. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a kulfoldi pasik nagyon de nagyon eloiteletesek a magyar nokkel szemben. Ertek ez alatt pozitiv es negativ eloiteleteket egyarant.
2018. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!