Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy hazánk a 4. legkövérebb ország a világon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez nyilván befolyással van mind a párkapcsolatra, mind pedig az egészségre is.


Tudom, a szépség mindenkinél más. Azonban eléggé szomorú ez az eredmény hazánkra nézve, hisz már évek óta ez a tendencia áll fent.



2018. máj. 23. 14:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mond én neki álltam már ugy 3hete fogyozni 173cm magas vagyok 93kg most mar 89kg de lassan megy

33f

2018. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
2018. máj. 23. 14:31
 3/41 A kérdező kommentje:
Kitartást és erőt kívánok neked. :) A célod lebegjen a szemed előtt. :)
2018. máj. 23. 14:32
 4/41 anonim ***** válasza:
52%

Inkább az idősebb korosztály van elhízva, nekik meg már párkapcsolat szempontjából tökmindegy, mert megvan a férj/feleség és a néhány gyerek.


Gyerekként amúgy én is kövér voltam, most meg 30 körül már inkább híznom kéne egy pár kilót, mert a kamaszkorom alatt drasztikusan lefogytam.

2018. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

#4


Tévedsz. Nemcsak az idősebb generáció van elhízva. Leginkább a fiatalok azok, akik túlsúlyosak most már és egyre fiatalabb korban.

Miért van szerinted annyi cukorbeteg és elhízott fiatal?

2018. máj. 23. 14:45
 6/41 anonim ***** válasza:
13%
Nem hiszem, hogy így lenne. Amerikában, ahol nem csak meki van, hanem BurgerKing és egyéb sokkal elterjedt hamburgerező + ott többen nem tudnak főzni maguknak, biztos, hogy több az elhízott.
2018. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez egy gyönyörű jel arra, hogy ideje lenne leszállni a mivagyunkafszagyerekek vonatról és pl. a dagi amcsik szidása helyett, egy kicsit a saját házunk táján sepregetni.

A dologhoz hozzátenném, hogy sajnos a tényleg minőségi kaják drágák, viszont rengeteg ember egyszerűen lusta. Kondizni egy baráti társasággal álltam neki és a végére a többiek lekoptak, mert inkább ültek a számítógép előtt vagy filmeztek. Aztán ment a panaszkodás, hogy ők dagik.

2018. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
51%
Annyival nem drágább, egy a pékségben pl. két kakaós csiga és egy energiaital kerül annyiba, mint fél kiló csirkemell vagy több kilónyi idényzöldség.
2018. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
56%

Egyetértek a 7-es kommenttel.

Romániában hasonló tendencia mutatkozott meg az EU-s csatlakozása környékén: addig ettek az emberek azt, amit, majd utána bejött minden földi jó, és aki tudott, vette ezen dolgokat és szép lassan eredményesen elhízott.

Mo.-n ha nincs is mindenkinek lehetősége kondiba, fitneszbe, stb. helyekre járni, sétálni, kocogni, kerékpározni simán tudnának sokan. Gondolom erre is jön a válasz, miszerint sok a mozgásszervi betegséggel küzdők aránya az országban...

2018. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

És sajnos hozzá kell még tenni, hogy hazánk fiataljainak igen rossz a fogazata is:


[link]


Na vajon miért? A fogkefe és a fogkrém, meg a rágó nem drága tudtommal.


De ha kólát kólával, cukrot cukorral esznek, akkor ne is csodálkozzanak, hogy egy idő után nem lesz foguk.

2018. máj. 23. 14:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!