Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy hazánk a 4. legkövérebb ország a világon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez nyilván befolyással van mind a párkapcsolatra, mind pedig az egészségre is.


Tudom, a szépség mindenkinél más. Azonban eléggé szomorú ez az eredmény hazánkra nézve, hisz már évek óta ez a tendencia áll fent.



2018. máj. 23. 14:30
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

#9


Teljesen egyetértek veled is. A séta, egy kis kocogás nem kerül semmibe.


Mindenkinek arra van ideje, amire akar és szán.

2018. máj. 23. 15:00
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

#6:

És rögtön írhatnánk, hogy a szövegértelmezés sem megy.

Mo. a negyedik, az USA az első. Nem igazán érthető a felvetésed.

Ha pedig a címre gondoltál ("Magyarország Európa legkövérebb országa"), az USA még mindig nem európai ország.

2018. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem igaz, az emberek kövérek nem az ország.
2018. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezért vicces, amikor itt azt írja valaki, hogy neki elég annyi, hogy a lány ne legyen kövér és ne legyen csúnya az arca. És nem érti meg, hogy ezzel máris csak a legjobb 10% lett belőve... Vagy annyi se.
2018. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
38%
#14: Mindkét nem elhízott. Miért akarod kihegyezni csak az egyik nemre ezt az elvárást? (Főleg, hogy egy csomó férfi fétise a túlsúly, de nőtől ilyet nem igazán látni.)
2018. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
29%
Nem, a nők manapság nem kövérek, hanem "plus size" szépségek...
2018. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
18%
#16: Jogos. Újabb kettősmérce, amiért mindketten le leszünk pontozva.
2018. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ez egy gyönyörű jel arra, hogy ideje lenne leszállni a mivagyunkafszagyerekek vonatról és pl. a dagi amcsik szidása helyett, egy kicsit a saját házunk táján sepregetni." Hu ez annyira szépen le lett írva, meg a többi is, hogy +1.


Nemrég olvastam, hogy vannak már NORMÁLISABB női mozgalmak is, ahol elítélik a fat acceptance, érezd jól magad durva túlsúllyal is mentalitást. Szóval ideje észbe kapni, ha már ők is ezt hangoztatják a szokásos felmentegetés helyett. Hiszen az emberek nagy része nem érzi magát jól kövéren a bőrében, hiába tolják. Egy ismerősöm sincsen, aki jól érezné magát így.


Karácsony óta én is híztam és megkongattam a vészharangot, mert nem akarok kövér lenni. Van olyan rokonom, aki fiatal nőként 160 kg. Ez már extrém. Olyan mint egy rokkant vénember, számos baja van.

Megeszi a slim fit kenyeret (lol), aztán mehet a két zacskó csipsz.

Függő. Családi rendezvényeken többször láttam a bosszúságot a szemében, a dühöt, hogy neki nincsen barátja, élettársa, velem is többször éreztette mennyire mázlim van, ja persze mázli.


Nyilván nem azokra értettem mindezt, akik betegség miatt híztak el, és tudom van hajlam is.

2018. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Nem baj, úgyis ideje már kihalnunk.
2018. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
45%

Azt gondolom, hogy undorító, gusztustalan.

Büszke vagyok arra, hogy nem teszek hozzá ehhez a statisztikához.

2018. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!