Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy hazánk a 4. legkövérebb ország a világon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez nyilván befolyással van mind a párkapcsolatra, mind pedig az egészségre is.


Tudom, a szépség mindenkinél más. Azonban eléggé szomorú ez az eredmény hazánkra nézve, hisz már évek óta ez a tendencia áll fent.



2018. máj. 23. 14:30
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)
2018. máj. 23. 20:49
 22/41 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy a statisztika minden bizonnyal igaz. Épp a napokban figyeltem az embereket az utcán, metrón, boltokban és tényleg mindenütt elhízott embereket látni. Ha hazamegyek vidékre, azt látom, hogy több mint fél kiló kristálycukrot öntenek egy kiló barackhoz lekvárfőzés céljából! Mézédes sárgabarackhoz! Ekkor mit számít, hogy a saját kertjükben termesztik a zöldséget, gyümölcsöt. Pesten meg chipsszel, cukros üdítővel és szenny kajákkal pakolják tele a bevásárlókocsit! Eszméletlen, hogy nem veszik észre magukat az emberek. De már van jó példa is: kisiskolás unokatestvéreim már nem hajlandóak enni anyám agyoncukrozott sütijéből és kerek-perec megmondják neki, hogy ők csak egy almát ehetnek. Talán pár évtized múlva kikopik a társadalomból ez a sok rossz szokás.
2018. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

"Talán pár évtized múlva kikopik a társadalomból ez a sok rossz szokás."


Nem fog.

2018. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Semmit.

Adok magamra, izmos vagyok, nem érint.

Viszont bejön, ha egy nőn van mit fogni.

2018. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék amúgy én is h ez hogyan oszlik meg korosztályokat és hasonló alkategóriákat tekintve. Mert én is inkább azt veszem észre hogy az idősek kövérek. Általánosságban. Illetve ha meg életkort nem nézünk akkor inkább a nők.
2018. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

#25


Akkor nyisd ki jobban a szemed. Most nyár van. Most a legszembetűnőbb, ha valaki el van hízva. Menj strandra. Menj ki az utcára, vagy a boltba.


Ne csak azt vedd észre, amit észre akarsz venni.

Én mind a két nemnél látom, hogy mennyire kövérek az emberek.


Nézd meg jobban azokat a nőket, akik pici gyerekkel vannak. Sokan a szülés után nem fogynak le.

Egyik ismerősöm is sajnos ilyen. :( Kb 152 centis magasságához 90 kg. Tavaly született meg a gyereke, és állítása szerint a cél számára a 85 kg.

Szerinted? Egy 26 éves nőnek a 35 kg súlyfelesleg mennyire normális?


A gyerekeket is végig szoktam nézni. És sajnos nem túl rózsás a helyzet.

2018. máj. 24. 20:51
 27/41 anonim ***** válasza:
Ezt eddig is tudtam. Itt 170cm/85kg-s nők hiszik azt magukról, hogy normál testalkatuk van:)
2018. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Azert mert mindegyik azt kamuzza hogy fogyozik ,suliban melo helyen no kaja, azt avegen rohannak a mekibe meg a burger kingbe ..
2018. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

[link]


A cikk legvégén található "Lesújtó az ország egészségügyi állapota" című rész tartozik leginkább ide.

2018. aug. 1. 08:36
 30/41 anonim ***** válasza:
#11 a testmozgás is pénzbe kerül. Én szerencsés vagyok, mert közel. Természet, de a városban normális futócipő nélkül csak a térdedet cseszed szét, meg persze a tüdődet a szmoggal. A kondibérlet szintén pénzbe kerül.
2018. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!