Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy hazánk a 4. legkövérebb ország a világon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez nyilván befolyással van mind a párkapcsolatra, mind pedig az egészségre is.


Tudom, a szépség mindenkinél más. Azonban eléggé szomorú ez az eredmény hazánkra nézve, hisz már évek óta ez a tendencia áll fent.



2018. máj. 23. 14:30
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

#30


Egyszerű sportcipőben is lehet futni, ami nem kerül horror összegbe.

Kondiba minek járni?

Otthon is lehet a négy fal között tornázni. A neten rengeteg tornavideó van.


Az csak kifogás, hogy a mozgás pénzbe kerül!

Az egyszerű mozgás INGYEN van!

2018. aug. 1. 09:28
 32/41 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az oktatással és a tudatlansággal is összefüggésben van. Az én szüleimm is a legnagyobb szeretetük ellenére is egészségtelen táplálkozási mintát neveltek belém. Mondjuk mivel nem voltunk/vagyunk kövérek és nagyon internet és ekkora választék sem volt (pl. gyerekkoromban csak fehér kenyeret lehetett kapni) fel sem tűnt nekik, hogy rossz amit csinálnak.


Aztán most itt vagyok húszonévesen inzulinrezisztenciával, ami szintén tök véletlenül derült ki hiszen vékony vagyok, úgysem lehet semmi bajom elven gondolkoznak az orvosok is. Jelenleg életmódot váltok, igyekszem mindenre oda figyelni és én már egészségesebben fogom nevelni a gyerekeimet.

2018. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
48%
#31 Sőt, mezítláb is lehet futni, meg tűsarkú cipőben is. Sőt, ha szögeket versz a talpadba, úgy is lehet futni, meg ha levágod a lábfejed, úgy is lehet futni. CSAK EZEK NEM ANNYIRA EGÉSZSÉGESEK!
2018. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
48%

#31 De közelítsük meg máshonnan a kérdést.


Te mennyit futsz hetente?

Mióta csinálod?

Milyen cipőt használsz hozzá?

Hogy vannak az ízületeid.


Aztán majd gyere vissza mondjuk 10 év múlva, és kíváncsi vagyok, hogy mik lesznek a tapasztalataid. :)

2018. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

#34


Te csak a kifogásokat nyomod itt, hogy pénz kell a mozgáshoz. De ahhoz, hogy otthon tornázz, jógázz, helyben fuss, ugrálókötelezz, nyújtogass, ahhoz nem kell pénz.


Húha, egyszer megveszünk egy sportcipőt, egyszeri beruházás, aztán évekig jó, vagy ez is attól függ, hogy mennyit használod.


A cigi, az alkohol és a mekis kaják drágábbak, ha már anyagiakat hozod fel ennyire.


Akkor futok, amikor kedvem van hozzá, leginkább tavasszal szoktam.

Mióta? Kb 4 éve.

Milyen cipőt használok? Egy több mint tíz éves bejáratott Puma cipőt.

Az ízületeim köszönöm szépen jól vannak.


De ha te csak azt hangoztatod, hogy a mozgáshoz pénz kell, akkor csak sajnálni tudlak.

Én még a sportolásomhoz egy fillért nem adtam ki.

Ja, bocs, az internet pénzbe kerül, hogy onnan tudjam nézni a tornagyakorlatokat.

2018. aug. 1. 14:13
 36/41 A kérdező kommentje:
ui: 5-6 km-t szoktam futni egyszerre
2018. aug. 1. 14:17
 37/41 anonim ***** válasza:
"Aztán majd gyere vissza mondjuk 10 év múlva, és kíváncsi vagyok, hogy mik lesznek a tapasztalataid. :)"
2018. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem keresek kifogásokat, mivel alapvetően híznom kellene. 20 alatt van a testtömegindexem. Az pedig hogy "amikor kedvem van, általában tavasszal" a lehető leghomályosabb megfogalmazás.
2018. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

"a lehető leghomályosabb megfogalmazás."


Mit nem lehet azon megérteni, hogy amikor kedvem van, akkor futok?

30 fokba nyáron nincs kedvem. Mikor ősszel kezd hidegebb lenni, majd esik az eső, akkor sincs. Tél kizárva.

Tavasszal van olyan elviselhető idő számomra, hogy kint a szabadban fussak.

Nemcsak futásból áll a mozgás. Léteznek egyéb mozgásfajták is.

Otthon szeretek inkább tornázni és mozogni.

2018. aug. 1. 14:52
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
#39 nyilvánvalóan múltbeli eseményekre kérdeztem rá, tehát ha nem olyan rossz a memóriád, mint a felfogóképességed, akkor meg tudod mondani, hogy hányszor támadt kedved futni 5-6 km-t. 1-szer, 10-szer vagy 50-szer?
2018. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!