Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy hazánk a 4. legkövérebb ország a világon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez nyilván befolyással van mind a párkapcsolatra, mind pedig az egészségre is.


Tudom, a szépség mindenkinél más. Azonban eléggé szomorú ez az eredmény hazánkra nézve, hisz már évek óta ez a tendencia áll fent.



2018. máj. 23. 14:30
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

#40


Minek számoljam, hogy egy évben kb hányszor volt kedvem lemenni futni? Nem teljesítményre megyek, hogy x évben y km-t futottam.

Ha az ember kedvből megy futni, akkor nem számolja.

Nem tudom, hogy hányszor voltam. Ennyi.

Remélem képes vagy ezt felfogni, hogy vannak olyanok, akiket nem érdekel, hogy hányszor megy le futni.

2018. aug. 1. 16:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!