Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy kapcsolatban élő nőnél próbálkoztok, lehet komoly a szándékotok?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen esetben csak alkalmi kapcsolatot akartok?

2018. máj. 24. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fordítva milyen? Ha egy kapcsolatban élő nő nyitott a flörtre, ismerkedésre, vajon milyen szándékai vannak?

Nem eldönthető ugye? Úgy akkor miért lenne az a fordítottja?

2018. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha tudnám róla, hogy kapcsolatban él, mégis mit akarnék tőle? Nem akarnék a párjának a helyébe kerülni.
2018. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Nő a kérdező..


Tipikus...


Egosimogatasra vagysz? Vagy megmozgatott, hogy egy ferfi radstartolt? Nyugi...nem a kulsod, sem a belsod az ami megfogta...a puncid erdekli. Ne gondold, hogy te most valami full no vagy.

2018. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban voltam, amikor egy srác bepróbálkozott. Cseppet sem zavarta, hogy élettársam van, simán lefektetett volna. Engem jobban zavart, pedig akkorra már évek óta elhidegült érdekkapcsolatban éltem. Szóval kissé komolytalannak tűnt, hogy azt mondta, nem zavarja, hogy van barátom. De az első komoly csók után szakítottam a barátommal és onnan kezdve ez a fiú nagyon is komolyan vett. Sőt, szerintem már előtte is, csak nem hitte, hogy miatta kilépek a kapcsolatomból, ezért nem élte bele magát. Nyilván, ha alkalmit akart volna, egy ilyen lépésem után lelécelt, megijedt volna. De utána nagyon meghitt időszakunk következett. Emlékszem, az első szeretkezésünk után rám nézett huncut szemmel és azt mondta, akkor ennyi volt, csak arra kellettél...Felnevettem és egy szavát se hittem. 10 év telt el, ma már a férjem és a gyerekem apja.

De ezért nincs happy and, mert szerintem csak idő kérdése, hogy elváljunk. Ettől függetlenül komoly volt/lett a szándéka, bárhogy is gondolta az elején.

2018. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!