Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Pozitív, negatív vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Pozitív, negatív vagy semleges, ha a férfi akivel ismerkedtek tud főzni és házias?

Figyelt kérdés

Leginkább a kényszer vitte rá, de sosem tiltakozott ellene. Sokáig élt egyedül mielőtt találkoztatok és ezalatt megtanult főzni (és nem is borzalmas amit összehoz), és élvezi is csinálni. (Viszont! Ha együtt élnétek sokszor főzne ő, de nem kizárólagosan, szóval nektek is kellene). Házimunkák nagyrészében "profi", saját módszereket fejlesztett ki az idők folyamán a folyamatok egyszerűbbé tételére. Az élet hozta így, de sosem bánta.


Viszont eléggé elutasítja az olyan berögződéseket, mint a "nőnek a dolga a házimunka a férfié meg a sörözgetés a fotelban" - holott ezt látta otthon).


Viszont negatívumként nagyon sok területen nem férfias, utálja a labdarúgást, elég rossz sofőr (mindig betartja a szabályokat, nem előzget nagyon, kerüli a belvárosi dugókat, parkolni se tud nagyon), nem iszik sört és nincs meg benne a "férfibüszkeség" (bár a sima büszkeség igen, de nem túlzába víve).



Egy példa: Ismerkedés során, az első olyan randin amit "nála" tartotok, ő vacsorát készítene, az jól venné ki magát? (nyílván nem valami luxuskaját, de nem is a kifőzde szintjén álló főzeléket, hanem valami olyat amiről tudja, hogy szereted, de nem is bonyolult elkészíteni). Baj lenne, ha nem pont olyan, ahogy szeretitek?



#egyedül élés előnyei #önellátó háztartás #folyamatos fejlődés #első randi szépségei
2018. máj. 26. 22:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10


Viszont vannak mellé nagyon rossz tulajdonságaim is. Pl. kövér vagyok, nem keresek olyan sokat, kevés haverom (és barátom egyáltalán nincs) van, érméket gyűjtök :D

2019. júl. 8. 19:21
 12/12 anonim ***** válasza:
A túlsúly valóban probléma, de tudsz tenni ellene. A többi nem befolyásoló tényező. A nőnek is ugyanúgy keresnie kell, és én pl. egyszerű életre vágyom, elég spórolós is vagyok, az érmegyűjtés nem veszélyes hobbi szerintem, a barátok száma sem zavarna, mert introvertált vagyok.
2019. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!