Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítanak azok a 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítanak azok a 40-es nők, akik p***s.hu-n "luxus" életet várnak el?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy 70-80 éves milliomosnak pont megfelel egy 40 éves ápolt, karbantartott, megkímélt nő.


Te kinek felelsz meg kedves kérdező, hihi.

2018. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Elég sok lánynak, mert 28 éves milliomos vagyok :))
2018. máj. 27. 13:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor te majd nem rájuk költöd a millióidat. Van, akinek lehet hogy ez fétise, hogy panelprolinak ad pénzt, és nézi, ahogy butaember módon költi el, nem mondjuk befektet.
2018. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sokan vannak annyira buták, hogy nem látják át ezt az egész sugar daddy bizniszt. Nem jut el az agyukig, hogy a legtöbb ilyen "fizetős" férfi bizony külsőre, ápoltságra kilométeres elvárásokkal rendelkezik. Ő csak annyit lát az egészből, gondolom, hogy hú, van lehetőség arra, hogy én b.om a rezet, néha odatolom a p...ámat, aztán gadzag leszek. Ez meg azért elég csábító egy csóró panelproli számára. Főleg, ha a környéken mondjuk minden hasonszőrű alkesz ruppótlan fogatlan barom meg akarja töcskölni, mert tudják, hogy kapható rá... és az ilyen akkor azt hiszi, hogy RÁ lenne máshol is igény.


Majd koppannak, ha rájönnek, hogy senki nem akar anyagilag támogatni egy ilyen típusú nőt.

2018. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nyilván nem a MILF/kellemesen ápolt 40éves hölgyek kategóriáról beszéltem, hanem a kérdező által kommentben leírt típusról.
2018. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!